Remont części operacyjno-technicznej remizy strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kalwarii Zebrzydowskiej

Ochotnicza Straż Pożarna w Kalwarii Zebrzydowskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00184325
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00184325/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-30 11:09
Lokalizacja
Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c793d881-c530-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
5512070503
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneBetonowanieZbrojenieBetonowanie konstrukcjiRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie stacji rozdzielczychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00184325 z dnia 2022-05-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części operacyjno-technicznej remizy strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kalwarii Zebrzydowskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Kalwarii Zebrzydowskiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070672498

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 3 A

1.5.2.) Miejscowość: Kalwaria Zebrzydowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-130

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zarzad.ospkalwaria@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ospkalwaria.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


stowarzyszenie

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Prowadzenie działalności w celu zapobiegania pożarom, udział w akcjach ratowniczych, jako działania ratownicze w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, inne działania z przepisów o ochronie p. poż.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont części operacyjno-technicznej remizy strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kalwarii Zebrzydowskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c793d881-c530-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00184325

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00134404/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont części operacyjno-technicznej remizy strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kalwarii Zebrzydowskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00134728/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSP.KZ.271.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane tj. remont budynku remizy ochotniczej straży pożarnej zlokalizowanej na działkach nr 4091, 4029/2 w Kalwarii Zebrzydowskiej: rozbiórka i wykonanie posadzki betonowej, wykonanie nawierzchni z żywicy epoksydowej, rozbiórka i licowanie ścian płytkami, malowanie pomieszczeń, remont kanału, wykonanie przekrycia kanału z krat wema, montaż odwodnienia liniowego, rozbiórka i montaż instalacji ogrzewczej w oparciu o nagrzewnice wodne, modernizacja instalacji elektrycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu zostały złożone 2 oferty. Ceny złożonych ofert przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 267 100,00 zł, w związku z powyższym zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 poz. 1129 z późn. zm.). Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2022-05-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane