Realizacja robót budowlanych w ramach zadania pn. "Wykonanie robót budowlanych w obiektach Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Kętrzynie"
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00184472
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00184472/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-30 11:46
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16400da8-687d-11ec-ae77-fe331fedffdc
- Identyfikator
- 7420007389
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00184472 z dnia 2022-05-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja robót budowlanych w ramach zadania pn. "Wykonanie robót budowlanych w obiektach Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Kętrzynie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510207605
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78
1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 750 31 88
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wmosg@strazgraniczna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.strazgraniczna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/wmosg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja robót budowlanych w ramach zadania pn. "Wykonanie robót budowlanych w obiektach Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Kętrzynie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16400da8-687d-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00184472
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014418/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie robót budowlanych w obiektach Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Kętrzynie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2014-2020, Przedsięwzięcie nr 4/9-2018/BK-FAMI „Organizowanie powrotów przymusowych cudzoziemców – część II”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00340618/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 20/FI/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 424192,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w obiektach Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Kętrzynie.Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ, w tym dla:
1) Części nr 1 – „Remont pomieszczeń sanitarnych w budynku nr 26 w m. Kętrzyn”:
a) załącznik nr 1-1 dla części nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia,
b) załącznik nr 1-1A – Dokumentacja projektowa,
c) załącznik nr 1-1B – Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
2. Zamawiający stosownie do treści art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących czynności w trakcie realizacji przedmiotu umowy dotyczących:
do Części nr 1:
1) wykonania robót rozbiórkowych,
2) wykonania robót murarskich,
3) wykonania robót tynkarskich,
4) wykonania robót hydraulicznych,
5) wykonania robót okładzinowych,
6) wykonania robót malarskich,
7) wykonania robót elektrycznych,
8) wykonania robót montażowych,
o których mowa w Opisie przedmiotu zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320z późn. zm.). Niniejszy wymóg nie będzie miał zastosowania przy osobistym wykonaniu przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę będącego osobą fizyczną, jak również Wykonawcę lub Podwykonawcę prowadzących indywidulną działalność gospodarczą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 307302,96 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w obiektach Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Kętrzynie.Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ, w tym dla:
Części nr 2 – „Remont pomieszczeń sanitarnych w budynku nr 26A i 26B w m. Kętrzyn” w zakresie remontu pomieszczeń sanitarnych w budynku nr 26A:
a) załącznik nr 1-2 dla części nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia,
b) załącznik nr 1-2A – Dokumentacja projektowa,
c) załącznik nr 1-2B – Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
2. Zamawiający stosownie do treści art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących czynności w trakcie realizacji przedmiotu umowy dotyczących:
do Części nr 2:
1) wykonania robót rozbiórkowych,
2) wykonania robót murarskich,
3) wykonania robót tynkarskich,
4) wykonania robót hydraulicznych,
5) wykonania robót okładzinowych,
6) wykonania robót malarskich,
7) wykonania robót elektrycznych,
8) wykonania robót montażowych,
o których mowa w Opisie przedmiotu zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320z późn. zm.). Niniejszy wymóg nie będzie miał zastosowania przy osobistym wykonaniu przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę będącego osobą fizyczną, jak również Wykonawcę lub Podwykonawcę prowadzących indywidulną działalność gospodarczą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 73494,91 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w obiektach Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Kętrzynie.Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ, w tym dla:
1) Części nr 3 – „Remont pomieszczeń sanitarnych w budynku nr 26A i 26B w m. Kętrzyn” w zakresie remontu pomieszczenia sanitarnego w budynku nr 26B:
a) załącznik nr 1-3 dla części nr 3 – Opis przedmiotu zamówienia,
b) załącznik nr 1-3A – Dokumentacja projektowa,
c) załącznik nr 1-3B – Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
2. Zamawiający stosownie do treści art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących czynności w trakcie realizacji przedmiotu umowy dotyczących:
do Części nr 3:
1) wykonania robót rozbiórkowych,
2) wykonania sufitów podwieszanych,
3) wykonania robót tynkarskich,
4) wykonania robót hydraulicznych,
5) wykonania robót okładzinowych,
6) wykonania robót malarskich,
7) wykonania robót elektrycznych,
8) wykonania robót montażowych,
o których mowa w Opisie przedmiotu zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320z późn. zm.). Niniejszy wymóg nie będzie miał zastosowania przy osobistym wykonaniu przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę będącego osobą fizyczną, jak również Wykonawcę lub Podwykonawcę prowadzących indywidualną działalność gospodarczą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 14914,87 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w obiektach Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Kętrzynie.Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ, w tym dla:
Części nr 4 – „Zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń w budynku nr 26A na potrzeby magazynowe”:
a) załącznik nr 1-4 dla części nr 4 – Opis przedmiotu zamówienia,
b) załącznik nr 1-4A – Dokumentacja projektowa,
c) załącznik nr 1-4B – Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
2. Zamawiający stosownie do treści art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących czynności w trakcie realizacji przedmiotu umowy dotyczących:
do Części nr 4:
1) wykonania posadzek betonowych wraz z izolacją termiczną,
2) wykonania izolacji skosów,
3) wykonania zabudowy skosów i sufitów podwieszanych,
4) wykonania robót tynkarskich,
5) wykonania robót okładzinowych,
6) wykonania robót malarskich,
o których mowa w Opisie przedmiotu zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320z późn. zm.). Niniejszy wymóg nie będzie miał zastosowania przy osobistym wykonaniu przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę będącego osobą fizyczną, jak również Wykonawcę lub Podwykonawcę prowadzących indywidulną działalność gospodarczą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45410000-4 - Tynkowanie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 28480,24 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29766,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38642,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38642,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kompleksowe Wykończenia Wnętrz Anna Miller
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811837160
7.3.3) Ulica: Generała Leopolda Okulickiego nr 10 lok. 4
7.3.4) Miejscowość: Mrągowo
7.3.5) Kod pocztowy: 11-700
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty rozbiórkowe - EMbudownictwo Zbigniew Miller
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38642,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2022-05-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |