Rozbudowa i modernizacja systemu wodno – kanalizacyjnego w Gminie Tymbark
GMINA TYMBARK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00185223
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00185223/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-30 14:18
- Lokalizacja
- Tymbark, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d160d740-cc74-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 7371362818
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00185223 z dnia 2022-05-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i modernizacja systemu wodno – kanalizacyjnego w Gminie Tymbark
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TYMBARK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892742
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 49
1.5.2.) Miejscowość: Tymbark
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-650
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183325637
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.tymbark@tymbark.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tymbark.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ug-tymbark.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa i modernizacja systemu wodno – kanalizacyjnego w Gminie Tymbark2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d160d740-cc74-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00185223
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009552/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Rozbudowa i modernizacja systemu wodno – kanalizacyjnego w Gminie Tymbark
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00147735/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGKOŚ2.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I obejmuje:1) opracowanie dokumentacji projektowej,
2) budowę i rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej o długości ok. 15000 m na terenie miejscowości: Tymbark Podłopień, Tymbark Góry, Tymbark Kopana Droga,
3) modernizację oczyszczalni ścieków na osiedlu Podwiesiołki w Tymbarku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów
71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.5.) Wartość części: 9066600,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II obejmuje:1) opracowanie dokumentacji projektowej,
2) budowę sieci wodociągowej o długości ok. 5000 m na terenie Gminy Tymbark,
3) modernizację poszczególnych przyłączy do 10 budynków mieszkalnych zlokalizowanych w miejscowości Tymbark,
4) modernizację infrastruktury wodociągowej,
5) dostawę i montaż systemu monitoringu dla czterech studni ujęciowych oraz dla pięciu zbiorników pojemnościowych zlokalizowanych na terenie Gminy w zakresie: poziomu wody w zbiorniku, braku zasilania elektrycznego oraz poboru wody ze zbiornika.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów
71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.5.) Wartość części: 1726640 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający obowiązany jest na mocy przepisów ustawy unieważnić postępowanie ponieważ po dokonaniu otwarcia ofert okazało się, że oferty z najniższą ceną przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a jednocześnie Zamawiający nie posiada dodatkowych środków finansowych na zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10570620,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11400000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający obowiązany jest na mocy przepisów ustawy unieważnić postępowanie ponieważ po dokonaniu otwarcia ofert okazało się, że oferty z najniższą ceną przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a jednocześnie Zamawiający nie posiada dodatkowych środków finansowych na zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2600000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2670000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-05-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |