Prace adaptacyjne modernizacyjne na obiekcie Klubu Seniora w Sadlinkach
Gmina Sadlinki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00185252
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00185252/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-30 14:21
- Lokalizacja
- Sadlinki, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3752bee9-d2a1-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5811850249
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00185252 z dnia 2022-05-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace adaptacyjne modernizacyjne na obiekcie Klubu Seniora w Sadlinkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sadlinki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747804
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kwidzyńska 12
1.5.2.) Miejscowość: Sadlinki
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-522
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 552757510
1.5.8.) Numer faksu: 552757580
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@sadlinki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sadlinki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.sadlinki.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace adaptacyjne modernizacyjne na obiekcie Klubu Seniora w Sadlinkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3752bee9-d2a1-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00185252
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00273481/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Prace adaptacyjne modernizacyjne na obiekcie Klubu Seniora w Sadlinkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie współfinansowane jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. 06.Integracja, 06.02 Usługi Społeczne, 06.02.02 Rozwój Usług Społecznych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00158155/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac adaptacyjnych/modernizacyjnych na obiekcie Klubu Seniora w Sadlinkach – wykonanie wejścia do obiektu i remont chodnika.
W ramach wyżej wymienionego zadania należy wykonać następujący zakres prac:
1. Wykonanie żelbetowego podestu wejściowego wspartego na słupach i stopach żelbetowy,
2. Ułożenie posadzki z mrozoodpornej i antypoślizgowej terakoty typu gres na podeście wraz z cokołami i zabudową czoła tarasu, (rodzaj terakoty i jej kolor należy uzgodnić z inwestorem),
3. Montaż balustrady ze stali nierdzewnej,
4. Wymiana istniejącej witryny na nową aluminiową wraz z drzwiami balkonowymi,
5. Rozebranie istniejącego chodnika z płyt betonowych,
6. Rozebranie obrzeży betonowych,
7. Wykorytowanie terenu pod nową nawierzchnię, niwelacja i ukształtowanie terenu,
8. Ułożenie warstwy odsączającej gr. 10 cm,
9. Wykonanie podkładu z betonu B-10 gr. 10 cm,
10. Ułożenie betonowej kostki brukowej typu gr 6,0 cm na podsypce cementowo – piaskowej gr. 3,0 cm, (rodzaj i kolor kostki należy uzgodnić z inwestorem w trakcie realizacji),
11. Ułożenie betonowych obrzeży trawnikowych i krawężników,
Szczegółowy zakres prac określony został w dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono oferty| 2022-05-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |