Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Świątkowice na działce nr ewid. 315/4 dł. 250 m.
Gmina Lututów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00676482
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00676482/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-30 10:31
- Lokalizacja
- Lututów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f03b48eb-b420-489d-a341-b8e57cd9d562
- Identyfikator
- 9970132793
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00676482 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Świątkowice na działce nr ewid. 315/4 dł. 250 m.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lututów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Klonowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Lututów
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-360
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 438714052
1.5.8.) Numer faksu: 436767026
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lututowgmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lututowgmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f03b48eb-b420-489d-a341-b8e57cd9d5621.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Świątkowice na działce nr ewid. 315/4 dł. 250 m.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f03b48eb-b420-489d-a341-b8e57cd9d562
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00676482
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071239/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej w m. Świątkowice, gmina Lututów.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627937
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPB.7013.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót do wykonania na drodze gminnej polegać będzie na:
1) Na początkowym odcinku 140,0 m projektuje się wyrównanie profilu poprzecznego i podłużnego oraz wzmocnienie istniejącej nawierzchni optymalną mieszanką z kruszywa łamanego frakcji 0,31,5 średniej grubości 15 cm, w ilości 84,0 m3 zagęszczoną do wskaźnika 1,0.
2) Na odcinku od 140,0 m do 250,0 m należy wykonać koryto a w nim warstwę odcinającą z piasku gr. 10 cm, podbudowę z mieszanki kruszywa łamanego drogowego frakcji 0-63 gr. 15 cm w ilości 66,0 m3 i podbudowę górną z mieszanki kruszywa łamanego drogowego 0,31,5 gr 8 cm zagęszczone do wskaźnika 1,0 w ilości 35,20 m3.
3) Na podbudowie zostanie wykonana nawierzchnia asfaltowa gr. 5 cm jako warstwa ścieralna z mieszanki mineralno- asfaltowej średnioziarnistej zamkniętej AC11S50/70 dla KR1 szer. 4,0 m na długości 250,0 m na powierzchni 1000,0 m2, po uprzednim spryskaniu emulsją asfaltową.
4) Na długości 250,0 m będą wykonane pobocza obustronnie szer. 0,75 m o przechyłce poprzecznej 8%, które należy utwardzić na szer. 0,50 m od strony jezdni optymalną mieszanką kruszywa łamanego frakcji 0-63 gr. 15 cm zagęszczoną do wskaźnika 1,0. Na pozostałej szerokości pobocza szer. 0,25 m należy uformować nasyp z gruntu dowiezionego z ukopu i z koryta gr. 15 cm.
5) Wszystkie materiały użyte do budowy oraz sposób wykonania robót winny odpowiadać wymaganiom norm państwowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187040,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 187040,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 187040,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Błaszki Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389390169
7.3.3) Ulica: Polna
7.3.4) Miejscowość: Błaszki
7.3.5) Kod pocztowy: 98-235
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187040,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |