„REMONT BUDYNKU WARSZTATU TERAPII ZAJĘCIOWEJ W CHOSZCZNIE”

Gmina Choszczno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00185669
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00185669/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-30 21:08
Lokalizacja
Choszczno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6d320758-d204-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5941530307
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłógPokrywanie podłóg i ścianMalowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00185669 z dnia 2022-05-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„REMONT BUDYNKU WARSZTATU TERAPII ZAJĘCIOWEJ W CHOSZCZNIE”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Choszczno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967024

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wolności 24

1.5.2.) Miejscowość: Choszczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: (095) 765 93 00

1.5.8.) Numer faksu: (095) 765 93 06

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gmina.choszczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.choszczno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„REMONT BUDYNKU WARSZTATU TERAPII ZAJĘCIOWEJ W CHOSZCZNIE”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d320758-d204-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00185669

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156786/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2022.IPP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 178000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie w obiekcie Warsztatów Terapii Zajęciowej, przy ul. Grunwaldzkiej 30 w Choszcznie robót budowlanych związanych z:
1) remontem istniejącego parterowego budynku użyteczności publicznej,
2) remontem i naprawą istniejącej nawierzchni komunikacji zewnętrznej przypisanej do części ww. obiektu.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje zakres robót budowlanych ujętych w przedmiarze robót. tj. w zakresie wykonania remontu obiektu użyteczności publicznej oraz remontem i naprawą istniejącej nawierzchni komunikacji zewnętrznej przypisanej do części ww. obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442120-4 - Malowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w ogłoszeniu i SWZ wskazał termin składania ofert 30.05.2022 r. godz.10.00. W zakreślonym terminie nie została złożona żadna oferta
2022-05-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane