Sukcesywna dostawa plastyfikatorów do produkcji wyrobów betonowych w roku 2025
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00676532
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00676532/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-30 10:44
- Lokalizacja
- Siemiatycze, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aaa18fab-d1b0-4223-8cba-31e3fd630d88
- Identyfikator
- 5440004192
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00676532 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa plastyfikatorów do produkcji wyrobów betonowych w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050243985
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 26
1.5.2.) Miejscowość: Siemiatycze
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pksiemiatycze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pksiemiatycze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aaa18fab-d1b0-4223-8cba-31e3fd630d881.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa plastyfikatorów do produkcji wyrobów betonowych w roku 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aaa18fab-d1b0-4223-8cba-31e3fd630d88
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00676532
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660627
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPH 4120.221.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa plastyfikatorów do produkcji wyrobów betonowych na potrzeby Przedsiębiorstwa Komunalnego Spółka z o.o. w Siemiatyczach.
2. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia jest siedziba Przedsiębiorstwa Komunalnego Spółka z o.o. w Siemiatyczach, 17-300 Siemiatycze, ul. Armii Krajowej 26.
3. Realizacja zamówienia odbywać się będzie w ramach sukcesywnych dostaw, na podstawie każdorazowa składanego zamówienia telefonicznie, faxem lub e-mailem w terminie 7 (siedmiu) dni od złożenia zamówienia w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 przez upoważnionego pracownika Zamawiającego.
4. Ilości plastyfikatorów, wskazane w Formularzu cenowym są ilościami szacunkowymi, służącymi do skalkulowania ceny oferty, porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Wykonawcy, z którym zostanie podpisana umowa nie przysługuje roszczenie o realizację dostawy w wielkościach podanych w Formularzu oferty. Zakupy plastyfikatorów dokonane w trakcie realizacji umowy mogą różnić się ilościowo i asortymentowo od tych podanych w Formularzu cenowym, jednak łączna wartość zakupów nie przekroczy całkowitej wartości zamówienia.
5. Produkty muszą odpowiadać wymaganiom normy PN-EN 934-2 + A1:2012.
6. Potwierdzeniem parametrów każdego z produktów, objętych zamówieniem, musi być aktualna Rekomendacja Techniczna.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części III SIWZ – Opis Przedmiotu zamówienia. Wypełniony Formularz cenowy, będący elementem OPZ oraz Załącznikiem nr 3 do SIWZ, stanowi załącznik do formularza ofertowego i musi być doń dołączony.
8. Wykonawca musi posiadać aktualny Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji, zgodny z obowiązującymi przepisami. Do każdej realizowanej dostawy Wykonawca musi załączyć stosowną deklarację właściwości użytkowych, potwierdzającą iż produkcja plastyfikatorów odbywa się zgodnie z systemem 2+.
4.5.3.) Główny kod CPV: 24957200-9 - Dodatki do cementów, zapraw lub zbrojeń
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71621000-7 - Usługi w zakresie analizy lub konsultacji technicznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie, określonym w SWZ nie wpłynęła żadna oferta, niepodlegająca odrzuceniu.| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |