Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych wraz z odwodnieniem w Cieszynie,

GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00186056
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00186056/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-31 09:49
Lokalizacja
Cieszyn, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2e395084-c492-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
5482404950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty izolacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBudynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznejRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRóżne specjalne roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

TADEUSZ KOCHANIEWICZKiczyce, PL · lot 0
476 831,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00186056 z dnia 2022-05-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych wraz z odwodnieniem w Cieszynie,

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182338

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.cieszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.cieszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych wraz z odwodnieniem w Cieszynie,

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e395084-c492-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00186056

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035841/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja budynku bramy głównej Centralnego Cmentarza Komunalnego w Cieszynie wraz z wymianą nawierzchni na dziedzińcu - izolacja przeciwwilgociowa ścian fundamentowych wraz z odwodnieniem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00134007/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPIF.271.1.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych
▪ robót ziemnych - celem wykonania drenażu opaskowego wokół budynku bramy cmentarnej w obsypce żwirowej wykonanego z rury perforowanej PCV Ø160, a w miejscu skrzyżowania z istniejącym przyłączem gazowym na drenażu zostanie zabudowana rura ochronna np. rura pcv lita Ø200. Na narożnikach budynku będą zabudowane studzienki rewizyjne drenarskie Ø315. Całość drenażu zostanie odprowadzona do studni kanalizacji deszczowej,
▪ kanalizacji deszczowej z rur PCV Ø200 odprowadzającej wody opadowe z rur spustowych oraz kratek ściekowych ulicznych wraz zabudową studzienek i odprowadzeniem wody do kanalizacji miejskiej,
▪ izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych wraz z ociepleniem ścian płytami z polistyrenu ekstrudowanego o grubości 5 cm,
▪ przepony poziomej murów po mechanicznym przecięciu ściany i zabudowaniem płyty tworzywowej oraz iniekcji krystalicznej opartej na kremach słupów zewnętrznych wraz z uzupełnieniem tynków,
▪ robót brukarskich po wykonaniu drenażu i kanalizacji deszczowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa i STWIORB stanowiące załącznik nr 7 do SWZ – dokumentacja projektowa. Z projektu na remont elewacji budynku bramy cmentarza należy wykonać zakres robót dotyczący hydroizolacji ścian tj. pkt. 1 ppkt. 1 projektu pn. : Wykonanie hydroizolacji ścian.
UWAGA: Zamawiający dopuszcza przy wykonaniu izolacji pionowej ścian fundamentowych od strony zewnętrznej zastosowanie szybkoschnącej masy bitumicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45453100-8 - Roboty renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 476831,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 478000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 476831,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hydroizolacje Iniekcje Doradztwo Techniczne Tadeusz Kochaniewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5480050850

7.3.3) Ulica: ul. Graniczna 19,

7.3.4) Miejscowość: Kiczyce

7.3.5) Kod pocztowy: 43-430

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 476831,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2022-05-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane