Remont drogi powiatowej Nr 1938B na odcinku 1400 m na terenie wsi Krusze Łubnice i Zanie Leśnica
POWIAT ZAMBROWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00186163
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00186163/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-31 10:19
- Lokalizacja
- Zambrów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-24f98ee2-cb8b-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7231628630
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00186163 z dnia 2022-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej Nr 1938B na odcinku 1400 m na terenie wsi Krusze Łubnice i Zanie Leśnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ZAMBROWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670255
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 3
1.5.2.) Miejscowość: Zambrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 86 271 24 18
1.5.8.) Numer faksu: 86 271 20 92
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatzambrowski.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatzambrowski.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sp_zambrow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej Nr 1938B na odcinku 1400 m na terenie wsi Krusze Łubnice i Zanie Leśnica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24f98ee2-cb8b-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00186163
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003043/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont drogi powiatowej Nr1938B Wygoda - Modzele Wypychy - Zanie - do DK Nr 8 na odcinku 1400 m w miejscowościach Krusze Łubnice i Zanie Leśnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00144002/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2195071,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Remont drogi powiatowej Nr 1938B na odcinku 1400 m na terenie wsi Krusze Łubnice i Zanie Leśnica”
Planowane do wykonania są roboty określone zostały w przedmiarach robót .
Przedmiot zamówienia obejmuje także wykonanie wszystkich robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej przebudowywanej drogi oraz przygotowanie tymczasowych organizacji ruchu na czas budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ze względu na rażąco nisko cenę jedna z ofert została odrzucona.Spośród pozostałych, oferta z najniższą ceną o wartości 2 938 360,69 PLN przewyższa
kwotę o wartości 2 685 000,00 PLN, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia. W związku z tym, że Zamawiający nie może zwiększyć kwoty
na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej ww., postępowanie należało unieważnić
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2938360,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3345855,83 PLN
| 2022-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |