Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony 2025-2026

Miasto Gliwice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00676543
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00676543/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-30 10:44
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2808018d-9a26-4e01-b57e-ca2afe771dce
Identyfikator
6311006640
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązaneUsługi transportu odpadówUsługi sprzątania parkingów

Wykonawcy

4 przyznane

ADAM MARQUARDTKnurów, PL · lot 0
34 603,2 PLN
ZUDIK DROMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKnurów, PL · lot 1
48 000 PLN
NATEZJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWArachy, PL · lot 2
69 984 PLN
PIOTR KALIŚCIAKRuda Śląska, PL · lot 3
42 768 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00676543 z dnia 2024-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony 2025-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gliwice

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255335

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa 21

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 238-55-30

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: za@um.gliwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gliwice.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2808018d-9a26-4e01-b57e-ca2afe771dce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony 2025-2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2808018d-9a26-4e01-b57e-ca2afe771dce

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00676543

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024813/25/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.18 Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony 2025-2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542356

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZA.271.35.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 266724,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na ręcznym sprzątaniu terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów. Zamówienie realizowane jest przy podziale na rejony.
Zamawiający podzielił zamówienie na cztery części :
Cześć I: Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 1
Cześć II: Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 2
Cześć III: Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 3
Cześć IV : Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 4
Zadanie obejmuje: dojazd do sprzątanego terenu, zebranie lub pozamiatanie odpadów oraz ich transport do zakładu utylizacji/unieszkodliwiania. Tereny objęte sprzątaniem są ogólnodostępne, a ich eksploatacja nie wiąże się z żadnymi kosztami, oprócz kosztów ich bieżącego utrzymania.
1. Wykonawca w każdy poniedziałek i czwartek (również w dni ustawowo wolne od pracy ), w godz. od 6.00 do 14.00 ręcznie usunie wszystkie odpady komunalne (w tym odchody zwierzęce, odpady w workach) z terenów wymienionych w załączniku nr 4 do wzoru umowy. Tereny wymienione w częściach B załącznika nr 4 do umowy (dotyczy rejonów nr 2 i 3) zamiatane będą odpowiednio : - rejon nr 2 w każdy poniedziałek i czwartek (również w dni ustawowo wolne od pracy), w godzinach od 6.00 do 14.00, rejon nr 3 codziennie (również w dni ustawowo wolne od pracy), w godzinach od 6.00 do 8.00.
2. W okresie, kiedy na większości terenów zielonych, skarpach, chodnikach i parkingach zalegał będzie śnieg,Wykonawca ręcznie usuwał będzie zalegające na śniegu odpady komunalne (w tym odchody zwierzęce, odpady w workach).
3. Wykonawca zapewni punkt dyspozytorski wyposażony w telefon, jak również stałe łącze internetowe,umożliwiające kontakt z Zamawiającym oraz ze służbami miejskimi (np. Straż Miejska, Policja, Centrum Ratownictwa Gliwice) za pośrednictwem poczty elektronicznej przez 24 godziny na dobę.
4. Wykonawca codziennie (na bieżąco) sprawdzać będzie pocztę elektroniczną, co najmniej dwa razy w ciągu doby.
5. Na podstawie wykazu terenów, stanowiącego załącznik nr 4 do wzoru umowy przeprowadzane będą przez przedstawiciela Zamawiającego wyrywkowe kontrole jakości wykonanej usługi.
6. W razie stwierdzenia, że usługa nie została wykonana należycie (np. na terenie zalegają odpady komunalne,w tym odchody zwierzęce), Wykonawca zostanie obciążony karą umowną, określoną we wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów

4.5.5.) Wartość części: 57652,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na ręcznym sprzątaniu terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów. Zamówienie realizowane jest przy podziale na rejony.
Zamawiający podzielił zamówienie na cztery części :
Cześć I: Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 1
Cześć II: Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 2
Cześć III: Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 3
Cześć IV : Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 4
Zadanie obejmuje: dojazd do sprzątanego terenu, zebranie lub pozamiatanie odpadów oraz ich transport do zakładu utylizacji/unieszkodliwiania. Tereny objęte sprzątaniem są ogólnodostępne, a ich eksploatacja nie wiąże się z żadnymi kosztami, oprócz kosztów ich bieżącego utrzymania.
1. Wykonawca w każdy poniedziałek i czwartek (również w dni ustawowo wolne od pracy ), w godz. od 6.00 do 14.00 ręcznie usunie wszystkie odpady komunalne (w tym odchody zwierzęce, odpady w workach) z terenów wymienionych w załączniku nr 4 do wzoru umowy. Tereny wymienione w częściach B załącznika nr 4 do umowy (dotyczy rejonów nr 2 i 3) zamiatane będą odpowiednio : - rejon nr 2 w każdy poniedziałek i czwartek (również w dni ustawowo wolne od pracy), w godzinach od 6.00 do 14.00, rejon nr 3 codziennie (również w dni ustawowo wolne od pracy), w godzinach od 6.00 do 8.00.
2. W okresie, kiedy na większości terenów zielonych, skarpach, chodnikach i parkingach zalegał będzie śnieg,Wykonawca ręcznie usuwał będzie zalegające na śniegu odpady komunalne (w tym odchody zwierzęce, odpady w workach).
3. Wykonawca zapewni punkt dyspozytorski wyposażony w telefon, jak również stałe łącze internetowe,umożliwiające kontakt z Zamawiającym oraz ze służbami miejskimi (np. Straż Miejska, Policja, Centrum Ratownictwa Gliwice) za pośrednictwem poczty elektronicznej przez 24 godziny na dobę.
4. Wykonawca codziennie (na bieżąco) sprawdzać będzie pocztę elektroniczną, co najmniej dwa razy w ciągu doby.
5. Na podstawie wykazu terenów, stanowiącego załącznik nr 4 do wzoru umowy przeprowadzane będą przez przedstawiciela Zamawiającego wyrywkowe kontrole jakości wykonanej usługi.
6. W razie stwierdzenia, że usługa nie została wykonana należycie (np. na terenie zalegają odpady komunalne,w tym odchody zwierzęce), Wykonawca zostanie obciążony karą umowną, określoną we wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów

4.5.5.) Wartość części: 64300,56 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na ręcznym sprzątaniu terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów. Zamówienie realizowane jest przy podziale na rejony.
Zamawiający podzielił zamówienie na cztery części :
Cześć I: Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 1
Cześć II: Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 2
Cześć III: Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 3
Cześć IV : Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 4
Zadanie obejmuje: dojazd do sprzątanego terenu, zebranie lub pozamiatanie odpadów oraz ich transport do zakładu utylizacji/unieszkodliwiania. Tereny objęte sprzątaniem są ogólnodostępne, a ich eksploatacja nie wiąże się z żadnymi kosztami, oprócz kosztów ich bieżącego utrzymania.
1. Wykonawca w każdy poniedziałek i czwartek (również w dni ustawowo wolne od pracy ), w godz. od 6.00 do 14.00 ręcznie usunie wszystkie odpady komunalne (w tym odchody zwierzęce, odpady w workach) z terenów wymienionych w załączniku nr 4 do wzoru umowy. Tereny wymienione w częściach B załącznika nr 4 do umowy (dotyczy rejonów nr 2 i 3) zamiatane będą odpowiednio : - rejon nr 2 w każdy poniedziałek i czwartek (również w dni ustawowo wolne od pracy), w godzinach od 6.00 do 14.00, rejon nr 3 codziennie (również w dni ustawowo wolne od pracy), w godzinach od 6.00 do 8.00.
2. W okresie, kiedy na większości terenów zielonych, skarpach, chodnikach i parkingach zalegał będzie śnieg,Wykonawca ręcznie usuwał będzie zalegające na śniegu odpady komunalne (w tym odchody zwierzęce, odpady w workach).
3. Wykonawca zapewni punkt dyspozytorski wyposażony w telefon, jak również stałe łącze internetowe,umożliwiające kontakt z Zamawiającym oraz ze służbami miejskimi (np. Straż Miejska, Policja, Centrum Ratownictwa Gliwice) za pośrednictwem poczty elektronicznej przez 24 godziny na dobę.
4. Wykonawca codziennie (na bieżąco) sprawdzać będzie pocztę elektroniczną, co najmniej dwa razy w ciągu doby.
5. Na podstawie wykazu terenów, stanowiącego załącznik nr 4 do wzoru umowy przeprowadzane będą przez przedstawiciela Zamawiającego wyrywkowe kontrole jakości wykonanej usługi.
6. W razie stwierdzenia, że usługa nie została wykonana należycie (np. na terenie zalegają odpady komunalne,w tym odchody zwierzęce), Wykonawca zostanie obciążony karą umowną, określoną we wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów

4.5.5.) Wartość części: 83391,12 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na ręcznym sprzątaniu terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów. Zamówienie realizowane jest przy podziale na rejony.
Zamawiający podzielił zamówienie na cztery części :
Cześć I: Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 1
Cześć II: Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 2
Cześć III: Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 3
Cześć IV : Ręczne sprzątanie terenów zielonych, skarp, chodników i parkingów przy podziale miasta na rejony - Rejon nr 4
Zadanie obejmuje: dojazd do sprzątanego terenu, zebranie lub pozamiatanie odpadów oraz ich transport do zakładu utylizacji/unieszkodliwiania. Tereny objęte sprzątaniem są ogólnodostępne, a ich eksploatacja nie wiąże się z żadnymi kosztami, oprócz kosztów ich bieżącego utrzymania.
1. Wykonawca w każdy poniedziałek i czwartek (również w dni ustawowo wolne od pracy ), w godz. od 6.00 do 14.00 ręcznie usunie wszystkie odpady komunalne (w tym odchody zwierzęce, odpady w workach) z terenów wymienionych w załączniku nr 4 do wzoru umowy. Tereny wymienione w częściach B załącznika nr 4 do umowy (dotyczy rejonów nr 2 i 3) zamiatane będą odpowiednio : - rejon nr 2 w każdy poniedziałek i czwartek (również w dni ustawowo wolne od pracy), w godzinach od 6.00 do 14.00, rejon nr 3 codziennie (również w dni ustawowo wolne od pracy), w godzinach od 6.00 do 8.00.
2. W okresie, kiedy na większości terenów zielonych, skarpach, chodnikach i parkingach zalegał będzie śnieg,Wykonawca ręcznie usuwał będzie zalegające na śniegu odpady komunalne (w tym odchody zwierzęce, odpady w workach).
3. Wykonawca zapewni punkt dyspozytorski wyposażony w telefon, jak również stałe łącze internetowe,umożliwiające kontakt z Zamawiającym oraz ze służbami miejskimi (np. Straż Miejska, Policja, Centrum Ratownictwa Gliwice) za pośrednictwem poczty elektronicznej przez 24 godziny na dobę.
4. Wykonawca codziennie (na bieżąco) sprawdzać będzie pocztę elektroniczną, co najmniej dwa razy w ciągu doby.
5. Na podstawie wykazu terenów, stanowiącego załącznik nr 4 do wzoru umowy przeprowadzane będą przez przedstawiciela Zamawiającego wyrywkowe kontrole jakości wykonanej usługi.
6. W razie stwierdzenia, że usługa nie została wykonana należycie (np. na terenie zalegają odpady komunalne,w tym odchody zwierzęce), Wykonawca zostanie obciążony karą umowną, określoną we wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów

4.5.5.) Wartość części: 61380,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34603,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68647,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34603,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rest Adam Marquardt

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9691425059

7.3.3) Ulica: Wł. Jagiełły

7.3.4) Miejscowość: Knurów

7.3.5) Kod pocztowy: 44-194

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34603,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49766,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZUDIK DROMAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9691647742

7.3.3) Ulica: Przemysłowa

7.3.4) Miejscowość: Knurów

7.3.5) Kod pocztowy: 44-194

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69984,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69984,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69984,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Natezja Sp. z o.o. spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9691640183

7.3.3) Ulica: Raciborska

7.3.4) Miejscowość: Trachy

7.3.5) Kod pocztowy: 44-153

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69984,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42768,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58279,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42768,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Komunalnych DROGOS Piotr Kaliściak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312660695

7.3.3) Ulica: Kokotek

7.3.4) Miejscowość: Ruda Śląska

7.3.5) Kod pocztowy: 41-700

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42768,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi