Przebudowa drogi gminnej Piotrowice Szymanowice

Gmina Kostomłoty

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00186447
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00186447/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-31 11:34
Lokalizacja
Kostomłoty, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-39ac18d5-d4e2-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9131501598
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00186447 z dnia 2022-05-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Piotrowice Szymanowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kostomłoty

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934992

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ślężna 2

1.5.2.) Miejscowość: Kostomłoty

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-311

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kostomloty.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.kostomloty.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.kostomloty.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej Piotrowice Szymanowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39ac18d5-d4e2-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00186447

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159154/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIFZ.271.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Inwestycja polegająca na przebudowie drogi gminnej zlokalizowana jest w miejscowościach Piotrowice i Szymanowice na obszarze Gminy
Kostomłoty
w powiecie średzkim w województwie dolnośląskim. Długość projektowanego odcinka wynosi 2,067,13 km. Dotychczasowy teren przewidziany
pod inwestycję stanowi jezdnia o nawierzchni asfaltowej. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się pola uprawne oraz
zabudowa domów jednorodzinnych wolnostojących. W obecnym stanie wody opadowe z projektowanych dróg odprowadzane są do istniejących
rowów przydrożnych oraz na tereny przyległe.
W pobliżu budowanej drogi występują sieci:
-sieć energetyczna,
-sieć wodociągowa,
-kanalizacja sanitarna,
-sieć teletechniczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-05-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane