Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa bazy dydaktycznej przy ul.Papirusów1/3 poprzez modernizację Leśniczówki i utworzenie CEE" wraz z instalac.
Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00186855
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00186855/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-31 13:02
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56913a2d-931f-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 5260015797
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00186855 z dnia 2022-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa bazy dydaktycznej przy ul.Papirusów1/3 poprzez modernizację Leśniczówki i utworzenie CEE" wraz z instalac.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000162665
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Senatorska, 29/31
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-099
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 277-58-00
1.5.8.) Numer faksu: 22 277-58-05
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szrm@szrm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szrm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szrm.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa bazy dydaktycznej przy ul.Papirusów1/3 poprzez modernizację Leśniczówki i utworzenie CEE" wraz z instalac.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56913a2d-931f-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00186855
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021196/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Zaprojektowanie oraz wykonanie rob. budowl. w ramach zad. inwest. pn.:„Rozbudowa bazy dydaktycznej przy ul. Papirusów 1/3 poprzez modernizację Leśniczówki i utworzenie Centrum Edukacji Ekologicznej"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00067587/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP-II-WI/4/ZPIK/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 9415889,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa bazy dydaktycznej przy ul. Papirusów 1/3 poprzez modernizację Leśniczówki i utworzenie Centrum Edukacji Ekologicznej" wraz z instalacjami.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
2.1. Opracowanie zamiennej, wielobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla budynku Centrum Edukacji Ekologicznej (CEE) oraz zamiennego projektu zagospodarowania terenu wraz z infrastrukturą zewnętrzną techniczną na podstawie Programu Funkcjonalno – Użytkowego, w tym:
1) Pozyskanie wszelkich materiałów wyjściowych do projektowania oraz wykonanie zamiennego projektu budowlanego wielobranżowego (5 egz.) obejmującego między innymi: (...)
2) Scenariusz pożarowy (5 egz.).
3) Projekty wykonawcze (5 egz.), w tym projekt:
4) Wizualizacja budynku wraz z otaczającym go terenem – 3 ujęcia, każde w formacie pdf, jpg oraz tif (wizualizacja tylko w wersji elektronicznej – na potrzeby tablicy informacyjnej o wymiarach ok. 2 x 3 m).
5) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (5 egz.).
6) Przedmiary i Kosztorysy robót budowlanych (metodą szczegółową) wraz z szacunkową wyceną pierwszego wyposażenia (2 egz.).
2.2. Wykonanie robót budowlanych, w tym:
1) Wykonanie robót budowlanych obiektu CEE oraz zagospodarowania terenu wraz z infrastrukturą w zakresie wynikającym z zamiennej dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz Programu Funkcjonalno – Użytkowego, w tym m.in. budowa budynku CEE w oparciu o technologię prefabrykowanych elementów: ścian zewnętrznych, wewnętrznych oraz dachów. Szkielet o konstrukcji drewnianej z wypełnieniem z wełny mineralnej. Dach w znacznej części zielony z roślinnością ekstensywną (część dachu przeznaczona może być na zainstalowanie paneli fotowoltaicznych). Wykonanie wewnętrznych instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych. Zagospodarowanie terenu, w tym m.in. dojścia, dojazdy, parkingi, elementy małej architektury. Wykonanie zjazdów drogowych i ogrodzenia. Wykonanie sieci zewnętrznych i urządzeń oraz przyłączy wodno – kanalizacyjnych i przyłącza teletechnicznego (kanalizacji teletechnicznej).
2) Wykonanie robót budowlanych zmiany sposobu użytkowania budynku Leśniczówki w zakresie wynikającym z obowiązującej wielobranżowej dokumentacji projektowej opracowanej przez firmę KWADRATURA Sp. z o.o. tj.: zatwierdzonego projektu budowlanego z obowiązującą decyzją zezwalającą na prowadzenie robót budowlanych, projektów wykonawczych. Zakres robót obejmuje m.in. remont dachu, remont stropu nad parterem, remont ścian zewnętrznych, remont posadzek parteru, wyburzenie drewnianych przybudówek, rozbiórki części ścian zewnętrznych i budowa nowych, wymiana zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej, montaż wewnętrznej stolarki drzwiowej (stolarka po renowacji) demontaże instalacji sanitarnych i elektrycznych, wykonanie nowych instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych.
3) Wykonanie robót rozbiórkowych istniejących budynków gospodarczych na terenie działki w zakresie wynikającym z dokumentacji opracowanej przez firmę KWADRATURA Sp. z o.o. tj. Projektu rozbiórek
i Przedmiarów.
4) Wykonanie robót zieleniarskich.
UWAGA: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17152984,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19000477,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17152984,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Modanta Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Cora New Sp. z o.o., P.B.E. „ELBUD” Gdańsk S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 701 066 19 65
7.3.3) Ulica: Ul. Ossowska 78
7.3.4) Miejscowość: Zielonka
7.3.5) Kod pocztowy: 05-220
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17152984,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |