Wykonanie zabezpieczeń biernych stref p.poż. w NIK w Warszawie
Najwyższa Izba Kontroli
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00186930
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00186930/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-31 13:18
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7f4377f-c06a-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 5261058627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00186930 z dnia 2022-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zabezpieczeń biernych stref p.poż. w NIK w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Najwyższa Izba Kontroli
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000052
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Filtrowa 57
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-056
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nik.zp@nik.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.nik.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.nik.gov.pl/zamowienia-publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Naczelny organ kontroli państwowej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zabezpieczeń biernych stref p.poż. w NIK w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7f4377f-c06a-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00186930
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00070588/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie zabezpieczeń biernych stref p.poż. w NIK w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00137461/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BGO-BGZ.261.007.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabezpieczeń biernych stref p.poż. w Centrali NIK w Warszawie, w szczególności:
- wykonanie zabezpieczeń biernych stref p.poż.;
- wykonanie niezbędnych robót budowlanych;
- wykonanie niezbędnych robót elektrycznych związanych z zasilaniem urządzeń;
- montaż instalacji sterowania i automatyki;
- wykonanie dokumentacji powykonawczej w wersji papierowej i elektronicznej .
Dodatkowe wymagania techniczne:
- przejścia instalacyjne prowadzone w ścianach oddzieleń przeciwpożarowych i stropach muszą zostać wykonane w przepustach odpowiadających co najmniej klasie odporności ogniowej EI wymaganej dla tych oddzieleń;
- muszą zostać zastosowane przeciwpożarowe klapy odcinające w kanałach wentylacyjnych prowadzonych przez granice stref pożarowych i stropy sterowane przez system sygnalizacji pożarowej;
- w ścianach oddzieleń przeciwpożarowych muszą być zastosowane drzwi w klasie co najmniej EI 60, drzwi wyposażone w niezbędny osprzęt typu: samozamykacze, okucia, zamki, klucze;
- istniejące drzwi wyposażone w elektroniczną kontrolę dostępu muszą zostać wymienione na drzwi o zwiększonej odporności na włamanie co najmniej klasy C wyposażone w niezbędny osprzęt typu: samozamykacze, okucia, zamki, klucze, wraz z dostosowaniem do istniejącego systemu elektronicznej kontroli dostępu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
2.1 załącznik nr 1 do SWZ – Dokumentacja techniczna , składająca się z:
1) Oceny stanu podziału na strefy pożarowe.
2) Przedmiaru robót w zakresie budowlanym, instalacji sanitarnych i elektrycznych (dokument pomocniczy);
2.2 załącznik nr 2 do SWZ – wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 51700000-9 - Usługi instalowania sprzętu przeciwpożarowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważnienie przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi, że: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.Uzasadnienie faktyczne: zaoferowana cena przez Wykonawcę, który złożył ofertę nr 1 przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 511732,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 511732,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |