Budowa i rozbudowa drogi w miejscowości Kadzidło kol. Szwed

Gmina Kadzidło

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00186988
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00186988/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-31 13:28
Lokalizacja
Kadzidło, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b88a2d6-c62b-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
7582157110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00186988 z dnia 2022-05-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i rozbudowa drogi w miejscowości Kadzidło kol. Szwed

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kadzidło

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668195

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Targowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Kadzidło

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: /29/7673054

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@kadzidlo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kadzidlo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.kadzidlo.samorzady.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i rozbudowa drogi w miejscowości Kadzidło kol. Szwed

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b88a2d6-c62b-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00186988

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039819/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa i rozbudowa drogi w miejscowości Kadzidło kol. Szwed

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00139308/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IK.271.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa i rozbudowa drogi w miejscowości Kadzidło kol. Szwed polega na:
- odhmusowaniu terenu,
- usunięciu zagajników,
- wykonaniu robót ziemnych: wykopy, nasypy, profilowanie terenu
- wykonaniu włączenia do drogi powiatowej z warstwy z wiążącej AC 11W D50/70 o grub. 4cm
oraz warstwy ścieralnej AC11S D50/70 o grub. 5cm ( od km 0+000,00 do km 0+026,72)
- wykonaniu jezdni bitumicznej na długości 2234,52m i szerokości 6,0m (od km 0+026,72 do km 2+261,24), o następującej konstrukcji:
• proj. warstwa ulepszonego podłoża z gruntu przepuszczalnego o grubości zmiennej 10-40cm,
• proj. podbudowa pomocnicza z kruszywa naturalnego fr. 0/31,5mm o grub. 10 cm,
• proj. podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego fr. 0/31,5mm o grub. 20 cm,
• proj. warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S D50/70 o grub. 5cm,
- wykonaniu obramowania jezdni opornikiem betonowym w miejscach wskazanych w PZT,
- wykonaniu zjazdów i poboczy z kruszywa łamanego grub. 15cm,
- wykonaniu oznakowania poziomego i pionowego,
- umocnieniu skarpy geokratą komórkową,
- humusowaniu skarp wraz z obsiewem.

Sumaryczna długość odcinka od km 0+000,00 do km 2+261,24

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2022-05-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane