„Remont dróg powiatowych: nr 0733T w m. Leszczków odc. dł. 1,096 km; nr 0720T w m. Kaczyce odc. dł. 0,796 km; nr 0720T w m. Mydłów odc. o dł. 0,390 km.”

Zarząd Dróg Powiatowych w Opatowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00187007
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00187007/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-31 13:31
Lokalizacja
Opatów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d15e3a51-b0e7-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
8631454619
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ DYLMEX - INWESTYCJE SPÓŁKA KOMANDYTOWAStaszów, PL · lot 0
898 047,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00187007 z dnia 2022-05-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont dróg powiatowych: nr 0733T w m. Leszczków odc. dł. 1,096 km; nr 0720T w m. Kaczyce odc. dł. 0,796 km; nr 0720T w m. Mydłów odc. o dł. 0,390 km.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Opatowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830413700

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipowska 2

1.5.2.) Miejscowość: Opatów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-500

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdpopatow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpopatow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdpopatow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budowa i utrzymanie dróg publicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont dróg powiatowych: nr 0733T w m. Leszczków odc. dł. 1,096 km; nr 0720T w m. Kaczyce odc. dł. 0,796 km; nr 0720T w m. Mydłów odc. o dł. 0,390 km.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d15e3a51-b0e7-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00187007

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030094/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont dróg powiatowych: nr 0733T w m. Leszczków odc. dł. 1,096 km; nr 0720T w m. Kaczyce odc. dł. 0,796 km; nr 0720T w m. Mydłów odc. o dł. 0,390 km;

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DT.26.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Remont dróg powiatowych: nr 0733T w m. Leszczków odc. dł. 1,096 km; nr 0720T w m. Kaczyce odc. dł. 0,796 km; nr 0720T w m. Mydłów odc. o dł. 0,390 km.”

obejmuje Zadania:

Odc. nr 1 Remont drogi powiatowej nr 0733T Balbinów - Nikisiałka Duża - Dziura - Nikisiałka Mała - Gozdawa - Leszczków - Lipnik w m. Leszczków w km 8+162 – 9+258 odc. dł. 1,096 km
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
- roboty ziemne – 309,62 m3;
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie – 1 667,32 m2;
- wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralnobitumiczną grysowo-żwirową w ilości średnio 100 kg/m2 - 457,38t;
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki asfaltowej grysowożwirowej, grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm - 4 462,96 m2;
- roboty wykończeniowe,




Odc. nr 2 Remont drogi powiatowej nr 0720T Iwaniska - Tęcza - Krępa Dolna - Boduszów - Mydłów - Kaczyce - Grocholice - Włostów w m. Kaczyce w km 9+239 - 10+035 odcinek dł. 0,796 km
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
- roboty ziemne – 304,47 m3;
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie – 1 626,00 m2;
- wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralnobitumiczną grysowo-żwirową w ilości średnio 50 kg/m2 - 412,78 t;
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki asfaltowej grysowożwirowej, grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm - 4 046,96 m2;
- roboty wykończeniowe,

Odc. nr 3 Remont drogi powiatowej nr 0720T Iwaniska - Tęcza - Krępa Dolna - Boduszów - Mydłów - Kaczyce - Grocholice - Włostów w m. Mydłów w km 8+012 - 8+402 odc. o dł. 0,390 km

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
- roboty ziemne – 391,39 m3;
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie – 744,35 m2;
- frezowanie istn. nawierzchni - 140 m2;
- ułożenie warstwy pośredniej z geosiatki - 710 m2
- wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralnobitumiczną grysowo-żwirową w ilości średnio 100 kg/m2 - 204,19 t;
- wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki asfaltowej grysowożwirowej, grubość warstwy po zagęszczeniu 6 cm - 532,50 m2;
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki asfaltowej grysowożwirowej, grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm - 2 005,22m2;
- roboty wykończeniowe,

4. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w przedmiarze robót i projekcie budowlany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 898047,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1282471,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 898047,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. DYLMEX-INWESTYCJE Sp.k.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661735240

7.3.3) Ulica: Towarowa 44

7.3.4) Miejscowość: Staszów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-200

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 898047,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-07-14

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie nie zostało podzielone na części.
Za brakiem podziału zamówienia na części przemawia aspekt finansowy związany z nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia. Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. Na zwiększenie kosztów wpłynęłaby konieczność dokonania przez kolejnych wykonawców mobilizacji sprzętu dla każdego z odcinków oddzielnie, opracowania i wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu, koszty związane z organizacją zaplecza budowy i materiałami budowlanymi.
Z uwagi na powyższe oraz ściśle ze sobą powiązany zakres prac, zachowanie reżimów technologicznych
i gwarancję na wykonane roboty wskazane jest, aby roboty wykonywał jeden wykonawca. Dzielenie na części przyczyniałoby się do późniejszych zbędnych działań dodatkowych w okresie gwarancji udzielonej przez wykonawców robót.
Ponadto Zadania są realizowane w ramach jednego wniosku i jednej umowy z Wojewodą Świętokrzyskim przy współfinansowaniu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Ewentualny podział spowodowałby zwiększona ilość czynności koordynacyjnych i odbiorowych,
a ewentualne problemy u jednego z wykonawców bezpośrednio przełożyłyby się na możliwości realizacji robót całego przedmiotu zamówienia, co zagroziłoby prawidłowego rozliczenia w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2022-05-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane