Remont stopnia w km 78+317 rzeki Małej Wisły, m. Hermanice, gm. Ustroń, pow. cieszyński, woj. śląskie
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00187250
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00187250/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-31 14:11
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2735996-bbce-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00187250 z dnia 2022-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont stopnia w km 78+317 rzeki Małej Wisły, m. Hermanice, gm. Ustroń, pow. cieszyński, woj. śląskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.rzgwgliwice@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.przetargi.wody.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont stopnia w km 78+317 rzeki Małej Wisły, m. Hermanice, gm. Ustroń, pow. cieszyński, woj. śląskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2735996-bbce-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00187250
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00068742/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.171 Remont stopnia w km 78+317 rzeki Małej Wisły, m. Hermanice, gm. Ustroń, pow. cieszyński, woj. śląskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00125327/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GL.ROZ.2810.32.2022.MPS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 429716,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac obejmuje:
Pracami poprzedzającymi zasadnicze roboty remontowe będzie odkrzaczenie obustronnych powierzchni skarp koryta oraz obwałowania przeciwpowodziowego pasem na długości planowanych robót, przygotowanie koniecznych dróg technologicznych i zjazdów do rzeki, zabezpieczenie i oznakowanie terenu budowy. Zasadnicze roboty remontowe obejmują:
• konieczne rozbiórki zniszczonych elementów budowli, w tym całkowita rozbiórka płyty niecki wypadu drugiego segmentu stopnia,
• uzupełnienie wyerodowanego podłoża pod zniszczoną płytą oraz odbudowa płyty niecki drugiego segmentu oraz gurtów: pośredniego oraz zamykającego stopień,
• wykonanie płaszcza żelbetowego na przelewie, ścianach bocznych oraz opaskach brzegowych poniżej stopnia (16 m w dół licząc od gurtu pośredniego stopnia,
• wykonanie reprofilacji pozostałych elementów betonowych (płyty na skarpach, skrzydła) zaprawami naprawczymi,
• wykonanie lokalnego odtworzenia (uzupełnienia) koryta regulacyjnego kamieniem łamanym 80-100 cm w zasięgu oddziaływania stopnia (ok. 15 mb poniżej gurtu dolnego)
Prace należy prowadzić w wygrodzeniu w warunkach suchych, po uprzednim odpompowaniu wody z przestrzeni roboczej.
Po zakończeniu robót wykonawca zobowiązany jest uporządkować zajęty czasowo teren w obrębie obiektu, usunąć oznakowanie czasowe, a także uporządkować pas dróg technologicznych.
Prace zabezpieczające należy prowadzić w oparciu o przedstawiony wyżej zakres oraz przedmiar robót, a także wg ustaleń z inspektorem nadzoru inwestorskiego i użytkownikiem rybackim.
Szczegółowy zakres zamówienia określa: przedmiar robót - Załącznik nr 10 do SWZ, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SIWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 470069,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 573553,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 470069,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Inżynieryjnych EKOINŻ Jerzy Ślepecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5530015696
7.3.4) Miejscowość: Zarzecze
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 470069,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2022-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |