Zorganizowanie i zarządzanie Strefą Płatnego Parkowania na terenie miasta Kościana
GMINA MIEJSKA KOŚCIAN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00676659
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00676659/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-30 11:00
- Lokalizacja
- Kościan, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-437fa3ff-934f-4c33-be9e-a3db456a5c7d
- Identyfikator
- 6981805739
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00676659 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i zarządzanie Strefą Płatnego Parkowania na terenie miasta Kościana
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA KOŚCIAN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050600
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Kościuszki 22
1.5.2.) Miejscowość: Kościan
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-000
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 65 511 43 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@koscian.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscian.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl/pn/koscian1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kościański reprezentowany przez Zarząd Powiatu w imieniu którego działa Zarząd Dróg Powiatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 411111810
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gostyńska 38
1.5.2.) Miejscowość: Kościan
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-000
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 065 512 74 18
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zdp.koscian.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdp.koscian.pl
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zorganizowanie i zarządzanie Strefą Płatnego Parkowania na terenie miasta Kościana2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-437fa3ff-934f-4c33-be9e-a3db456a5c7d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00676659
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047379/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zarządzanie strefą płatnego parkowania dla Gminy Miejskiej Kościan oraz Powiatu Kościańskiego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00632272
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i zarządzanie Strefą Płatnego Parkowania na terenie miasta Kościana, zwaną w dalszej części umowy „SPP" lub strefą ulic: ul. Świętego Ducha, ul. Franciszka Masztalerza, ul. Wodna, ul. Leona Ciszaka, ul. Klemensa Kruszewskiego, ul. Rzemieślnicza, pl. Niezłomnych, plac pomiędzy ul. Szewską a ul. Targową (Targowa), ul. Wawrzyńca Czajki, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Stanisława Szczepanowskiego, ul. Kościelna, ul. Szpitalna, pl. Wolności, ul. Nadobrzańska, pl. Paderewskiego, Aleje Kościuszki w lokalizacji od zjazdu w sąsiedztwie Urzędu Pocztowego w kierunku mostu na ulicy Wrocławskiej z ul. Wrocławską.
Na podstawie art. 38 ust. 1 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych jest to zamówienie wspólne dla Powiatu Kościańskiego reprezentowanego przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kościanie zwanym dalej „Zarządem” i Gminą Miejską Kościan na podstawie porozumienia z dnia 21.11.2024 r.
Strefa posiada 333 miejsca parkingowe oraz 20 miejsc dla osób niepełnosprawnych załącznik nr 2 do SWZ.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) stały dozór techniczny i konserwacja 15 istniejących urządzeń do pobierania opłat parkingowych (parkometrów),
b) bezpłatne używanie na okres 1,5 roku, tj. od dnia 01.01.2025 r. do dnia 30.06.2026 r. dwóch urządzeń do poboru opłat parkingowych (parkometry). Wykonawca zainstaluje i uruchomi ww. urządzenia do poboru opłat parkingowych (parkometry) na dwóch ulicach objętych poborem opłat parkingowych w ramach strefy płatnego parkowania w Kościanie, tj.:
- Plac Paderewskiego;
- Aleje Kościuszki.
Parkometry winny zostać zainstalowane na istniejących cokołach.
c) zorganizowanie, wyposażenie i prowadzenie w obrębie SPP Biura Strefy Płatnego Parkowania,
d) dozór techniczny i administracyjny oraz kompleksowy serwis gwarantujący stałą gotowość operacyjną urządzeń technicznych i komputerowych,
e) pobieranie opłat za parkowanie, opłat abonamentowych oraz opłat dodatkowych, rozliczanie tych przychodów i przekazanie ich Zamawiającemu,
f) wdrożenie i obsługa systemu rozliczania rzeczywistego czasu postoju w Strefie Płatnego Parkowania za pomocą telefonu komórkowego,
g) kontrolę uiszczania opłat za parkowanie
4.5.3.) Główny kod CPV: 98351100-9 - Usługi parkingowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 530000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 536000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 530000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Park In Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 364138558
7.3.3) Ulica: Ul. Ożynowa 51B
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-009
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Serwis techniczny parkometrów- nie są znani
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 530000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |