Rozbudowa drogi powiatowej nr 1905E Adamów-Ławy od km 8+898 do km 9+758
Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00187518
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00187518/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-31 15:10
- Lokalizacja
- Bełchatów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7961769e-bbe8-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 7691837743
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00187518 z dnia 2022-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1905E Adamów-Ławy od km 8+898 do km 9+758
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653601
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowa 67A
1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 632 79 14
1.5.8.) Numer faksu: 44 632 79 14
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiat-belchatowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat-belchatowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
pzd-powiatbelchatowski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Utrzymanie dróg powiatowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1905E Adamów-Ławy od km 8+898 do km 9+7582.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7961769e-bbe8-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00187518
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00088760/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa drogi powiatowej nr 1905E Adamów - Ławy od km 8+898 do km 9+758
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00123303/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZP-3703-06/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi powiatowej nr 1905E Adamów – Ławy od km 8+898 do km 9+758.
2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi powiatowej nr 1905E na odcinku od miejscowości Ławy do miejscowości Józefów, gmina Bełchatów.
Zakres robót budowlanych obejmuje m. in.: wykonanie robót rozbiórkowych, ziemnych i przygotowawczych, wykonanie nowych warstw bitumicznych na istniejącej nawierzchni jezdni (wyrównawcza i ścieralna), wykonaniu poszerzeń jezdni, wykonanie poboczy i zjazdów, wykonanie prac związanych z przeprowadzeniem konserwacji systemu odwodnienia drogi, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.
UWAGA:
Ofertę należy sporządzić w oparciu o Projekt Budowlany i Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót – przedmiar robót należy traktować jako pomocniczy.
3) Wspólny Słownik Zamówień: 45111200-0, 45233120-6, 45233252-0, 45233290-8.
4) Gwarancja i rękojmia.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia gwarancji jakości robót wykonanych w ramach zamówienia.
W przypadku określenia przez Wykonawcę w formularzu ofertowym okresu gwarancji dłuższego niż 60 miesięcy, Zamawiający przy ocenie ofert przyjmie do obliczeń okres gwarancji równy 60 miesięcy. W przypadku wyznaczenia przez Wykonawcę terminu gwarancji krótszego niż 36 miesięcy Zamawiający odrzuci ofertę.
UWAGA:
Okres gwarancji i rękojmi stanowi kryterium oceny ofert.
5) Wykonawca zapewni, aby udział pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów samochodowych w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym, użytkowanych przy wykonywaniu tego zadania wyniósł co najmniej 10%, zgodnie z art. 68 ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (Dz. U. 2018 poz. 317 z późn. zm.) w związku z Dyrektywą PE i Rady 2014/94/UE/ z 22.10.2014 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1575083,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1890324,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1575083,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "DOMAX" Arkadiusz Mika
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150320725
7.3.3) Ulica: Grabińska 8
7.3.4) Miejscowość: Boronów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-283
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1575083,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2022-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |