„Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Gacki”
Gmina Szydłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00187625
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00187625/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-31 15:53
- Lokalizacja
- Szydłów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-408c582c-ba42-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 8661608398
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00187625 z dnia 2022-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Gacki”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szydłów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010814
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Szydłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-225
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@szydlow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szydlow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Gacki”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-408c582c-ba42-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00187625
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004445/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Gacki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00119022/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGP.II.271.22.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3381544,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zakresu robót zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Gacki”.
Zakres inwestycji obejmuje:
1) Budowę kanalizacji sanitarnej:
- Część II - od miejsca włączenia studzienki Sistn (rys. 1),
- Część I - od miejsca włączenia do części II - do przepompowni P2 (część I rys. 1),
a) Kanał sanitarny,
b) Rurociąg tłoczny,
c) Przepompownia ścieków P2,
d) Odcinki kanalizacji sanitarnej o śr. 160 mm w pasie drogowym,
2) Przywrócenie do pierwotnego stanu nawierzchni ulic i placów w obrębie zadania.
3) Doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego, z wyrównaniem ewentualnych szkód właścicielom posesji, na których wystąpiła szkoda z winy wykonawcy.
4) Inspekcja (kamerowania) sieci kanalizacyjnej.
5) Niezbędne rysunki powykonawcze, (jeżeli dotyczy).
6) Wytyczenie geodezyjne nowych obiektów budowlanych, sieci i przyłączy oraz powykonawcza inwentaryzacja geodezyjna zakresu realizowanego.
7) Wykonawca zobowiązany będzie do umieszczenia tablicy informacyjnej dostarczonej przez zamawiającego.
8) Uzyskanie decyzji zezwalających na zajęcie pasa drogowego od zarządców dróg.
9) Uzyskanie zgód na umieszczenie urządzeń w pasie drogowym w imieniu zamawiającego.
Uwagi:
1) Przejścia poprzeczne należy wykonać metodą bezwykopową.
2) Zadanie objęte przedmiotem zamówienia dofinansowane z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.| 2022-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |