Dostosowanie budynku Szkoły Podstawowej w Kobiernie do ośmioklasowego systemu nauczania
MIASTO I GMINA KROTOSZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00187936
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00187936/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-01 08:58
- Lokalizacja
- Krotoszyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca5cd2ae-d0ed-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6211693428
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00187936 z dnia 2022-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku Szkoły Podstawowej w Kobiernie do ośmioklasowego systemu nauczania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA KROTOSZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854872
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kołłątaja 7
1.5.2.) Miejscowość: Krotoszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 62 722 74 54
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krotoszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.krotoszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.um.krotoszyn.pl/m,4568,ogloszenia-o-zamowieniach-publicznych.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku Szkoły Podstawowej w Kobiernie do ośmioklasowego systemu nauczania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca5cd2ae-d0ed-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00187936
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033012/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Dostosowanie budynku Szkoły Podstawowej w Kobiernie do ośmioklasowego systemu nauczania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00153005/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla Szkoły Podstawowej w Kobiernie.
1.1. Zakres zadania obejmuje m. in. poszerzenie i przebudowę łącznika dwóch części szkoły, przebudowa wiatrołapu, komunikacji, wydzielenie komunikacyjne części przedszkolnej z wykonaniem nowego wyjścia na zewnątrz, zmiana funkcji pomieszczenia szatni na bibliotekę wraz z przebudową pomieszczenia, przebudowa czterech sal sekcyjnych. Zakres zadania obejmuje wykonanie robót budowlanych wynikających z istniejącego stanu technicznego budynku i dostosowaniu do przepisów p.poż. (w tym: budowlane: rozbiórkowe, ziemne, żelbetowe, murowe, elementy stalowe, pokrycia i konstrukcje dachowe, posadzkowe, stolarka okienna i drzwiowa, tynkarskie, malarskie, obudowy g/k, nawierzchnie: sanitarne: kanalizacja sanitarna, instalacja wodociągowa, instalacja centralnego ogrzewania, instalacja wentylacji: wykonanie instalacji elektrycznych oraz instalacji sygnalizacji pożaru). Budynek podlegający przedmiotowej inwestycji wpisany jest do Gminnej Ewidencji Zabytków. Wykonawca zobowiązany jest uzyskać decyzję o pozwoleniu na użytkowanie.
1.2. Miejsce realizacji zamówienia : ul. Kobierska 3, m. Kobierno, Wielkopolska.
1.3. Zamawiający nie przewiduje zorganizowania wizji lokalnej z jego udziałem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnej oferty. Do upływu wyznaczonego terminu nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta.Mając powyższe na względzie zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania w oparciu o ww. podstawę prawną.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |