Termomodernizacja budynku mieszkalnego wraz z modernizacją klatki schodowej - ul. Armii Krajowej 11 w Pyskowicach
MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH- TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00188021
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00188021/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-01 09:24
- Lokalizacja
- Pyskowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56841151-cb84-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 6311000347
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00188021 z dnia 2022-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wraz z modernizacją klatki schodowej - ul. Armii Krajowej 11 w Pyskowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH- TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272154672
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Strzelców Bytomskich 9
1.5.2.) Miejscowość: Pyskowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-120
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 032 2333262 wew. 30
1.5.8.) Numer faksu: 032 23332107
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzbm-pyskowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbm-pyskowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl/pn/mzbm-pyskowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka prawa handlowego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wraz z modernizacją klatki schodowej - ul. Armii Krajowej 11 w Pyskowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56841151-cb84-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00188021
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00150610/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2022/BG/18/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 254486,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z modernizacją klatki schodowej położonego w Pyskowicach przy ul. Armii Krajowej 11 .
2. Zakres zamówienia:
Zakres robót obejmuje w szczególności następujące roboty budowlane:
• Remont elewacji frontowej wraz z malowaniem
• Ocieplenie ściany zewnętrznej od strony podwórza wełną mineralną
• Renowację detali architektonicznych (gzymsy, opaski okienne)
• Ocieplenie stropu nad ostatnią kondygnacją
• Odtworzenie otworów nawiewnych do mieszkań, zgodnie z zaleceniem kominiarskim stanowiącym zał. nr 9
• Wymianę stolarki okiennej i drzwiowej
• Malowanie klatek schodowych
• Izolację termiczną i przeciwwilgociową ścian piwnic oraz drenaż od strony południowej
Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w :
- projekcie (projekt architektoniczno-budowlany i projekt techniczny) stanowiących załącznik Nr 7 A-B
-STWiORB stanowiącej załącznik nr 6
- przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 5.
Przedmiar robót ma charakter informacyjno – pomocniczy, z uwagi na przyjętą formę wynagrodzenia ryczałtowego. Jeżeli w SWZ Zamawiający posługuje się przedmiarem robót, to dokument ten ma jedynie na celu łatwiejsze skalkulowanie wynagrodzenia Wykonawcy.
Uwagi:
1. Przed wbudowaniem materiałów, Wykonawca zobligowany jest do przedłożenia ich wraz z certyfikatami, deklaracjami użytkowymi itp. i uzyskania akceptacji Inspektora Nadzoru powołanego przez Zamawiającego.
2. Zadaniem Wykonawcy prac jest prawidłowe zabezpieczenie placu budowy, dokonanie wszelkich niezbędnych uzgodnień z właścicielami i administratorami uzbrojenia podziemnego oraz opracowanie planu BIOZ.
3. Przy realizacji zadania wszystkie sprawy dotyczące możliwości dojazdu sprzętem i materiałami na budowę Wykonawca winien uzgodnić z właścicielami terenu, z którego będzie korzystał.
4. Prace należy prowadzić w taki sposób, aby zminimalizować utrudnienia i maksymalnie skrócić czas wyłączenia drogi z ruchu.
5. Budynek znajduje się na terenie układu urbanistycznego miasta Pyskowice, wpisanego do rejestru zabytków pod nr A/1015/69 decyzją z 18.02.1969r,
6. roboty budowlane objęte są pozwoleniem Śląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Katowicach z 28.01.2022r. - stanowiącym załącznik nr 8.
7. zgłoszenia robót budowlanych dokonał Zamawiający w dniu 28.02.2022r.
8. Wykonawca zobowiązany jest uzyskać zgodę na zajęcie pasa drogowego(chodnika ) na własny koszt i własnym staraniem.
Gwarancja będzie zgodna z ofertą, przy czym minimalny wymagany okres gwarancji wynosi 5 lat licząc od dnia odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45261320-3 - Kładzenie rynien
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45410000-4 - Tynkowanie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421132-8 - Instalowanie okien
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważnienie podyktowane jest tym, że obowiązuje ustawa z dnia 13,04.2022r. O szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2022r. poz. 835), określająca m.in dodatkowe, obligatoryjne przesłanki wykluczenia Wykonawcy z postępowania, których uwzględnienie stało bezwzględnie konieczne.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
| 2022-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |