„Prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży oraz wsparcia specjalistycznego w ramach projektu Kuźnia Sztuki i Nauki - utworzenie świetlicy środowiskowej wraz z filiami na terenie gminy Gnojno”
GMINA GNOJNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00188090
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-01 09:40
- Lokalizacja
- Gnojno, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6551872472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
13 przyznanych
Centrum Edukacji Szkoła Języków Obcych ARKANA Zbigniew KokoszkaStalowa Wola, PL
14 432 PLNCentrum Edukacji Szkoła Języków Obcych ARKANA Zbigniew KokoszkaStalowa Wola, PL
14 432 PLNCentrum Edukacji Szkoła Języków Obcych ARKANA Zbigniew KokoszkaStalowa Wola, PL
14 432 PLNCentrum Edukacji Szkoła Języków Obcych ARKANA Zbigniew KokoszkaStalowa Wola, PL
14 432 PLNCentrum Edukacji Szkoła Języków Obcych ARKANA Zbigniew KokoszkaStalowa Wola, PL
14 080 PLNCentrum Edukacji Szkoła Języków Obcych ARKANA Zbigniew KokoszkaStalowa Wola, PL
7040 PLNCentrum Edukacji Szkoła Języków Obcych ARKANA Zbigniew KokoszkaStalowa Wola, PL
7040 PLNCentrum Edukacji Szkoła Języków Obcych ARKANA Zbigniew KokoszkaStalowa Wola, PL
7040 PLNJOLANTA ŻACZEKŁączna, PL
13 923,6 PLNJOLANTA ŻACZEKŁączna, PL
4800 PLNMałgorzata PawelecSkarżysko-Kamienna, PL
4800 PLNMałgorzata PawelecSkarżysko-Kamienna, PL
32 300 PLNMARIOLA BANASIK-ŻMUDAKielce, PL
19 998 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.