Świadczenia usług serwisowych w zakresie obsługi awarii systemu dla środowiska informatycznego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00676727
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00676727/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-30 11:08
- Lokalizacja
- Bochnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e0ecce8-7813-4d40-af49-443cf0bfd0a0
- Identyfikator
- 8681604021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00676727 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenia usług serwisowych w zakresie obsługi awarii systemu dla środowiska informatycznego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304349
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 31
1.5.2.) Miejscowość: Bochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaopatrzenie@szpital-bochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital-bochnia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9e0ecce8-7813-4d40-af49-443cf0bfd0a01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenia usług serwisowych w zakresie obsługi awarii systemu dla środowiska informatycznego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e0ecce8-7813-4d40-af49-443cf0bfd0a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00676727
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00100193/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Świadczenia usług serwisowych w zakresie obsługi awarii systemu dla środowiska informatycznego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00632718
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ-271-1-53/TP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenia usług serwisowych dla środowiska informatycznego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej (dalej „Szpital”), obejmujących obsługę awarii tego środowiska wywołanych zdarzeniami o charakterze nagłym.
7) Szczegółowe wymagania:
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dysponował odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami posiadającymi co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe oraz zaawansowaną znajomość w zakresie obsługi:
• urządzeń klasy UTM do zabezpieczenia i monitorowania sieci firmy Watchguard,
• systemu Asseco InfoMedica Plus/AMMS na poziomie administracyjnym oraz użytkownika,
• systemu radiologicznego Alteris klasy RIS,
• systemów operacyjnych Microsoft: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11
• pakietów biurowych: Microsoft Office, OpenOffice, Libre Office
• administracji serwerów Microsoft: Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2021,
• administracji środowiska wirtualizacyjnego Vmware
• narzędzi Docker Compose
• administracji serwerów Linux,
• administracji baz danych Oracle, MS SQL, PostgreSQL,
• strukturalnego języka zapytań SQL,
• budowy komputerów wraz z umiejętnością serwisowania (diagnozowania usterek) komputerów i urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery, czytniki),
• zaawansowanej sieci logicznej oraz umiejętność rozbudowy, konserwacji i utrzymania funkcjonalności sieci (LAN, WAN, WiFi),
• systemu wspomagania ratownictwa medycznego SWD PRM,
• oprogramowania Axence nVision,
• środowiska platformy regionalnej MSIM
SZCZEGÓŁOWY OPIS I ZAKRES PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W postępowaniu do upływu terminu składania ofert złożono ofertę, podlegającą odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 10) Ustawy PZP
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |