Usuwanie usterek wynikających z rocznego przeglądu kominiarskiego w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy w r.2022 i 2023 na terenie Administracja Nieruchomości nr 1 i 6

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00188269
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00188269/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-01 10:21
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d94afb74-d507-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi naprawcze i konserwacyjneRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie wentylacjiTynkowanieUszczelnianie dachuRoboty murarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00188269 z dnia 2022-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Usuwanie usterek wynikających z rocznego przeglądu kominiarskiego w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy w r.2022 i 2023 na terenie Administracja Nieruchomości nr 1 i 6

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Walewska 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgnpragapld.waw.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pragapld.um.warszawa.pl/zgn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usuwanie usterek wynikających z rocznego przeglądu kominiarskiego w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy w r.2022 i 2023 na terenie Administracja Nieruchomości nr 1 i 6

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d94afb74-d507-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00188269

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00160361/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/Rb/24/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 555574,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia przedmiotowego postępowania jest usuwanie usterek wynikających z rocznego przeglądu kominiarskiego w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy w roku 2022 i 2023, na terenie Administracja Nieruchomości nr 1 i 6.
2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) roboty ogólnobudowlane,
2) roboty tynkowe i okładzinowe,
3) roboty malarskie,
4) roboty murarskie,
5) roboty zewnętrzne,
6) roboty ciesielskie,
7) przemurowanie przewodów kominowych,
8) obsadzanie kratek wentylacyjnych i drzwiczek rewizyjnych,
9) uszczelnianie przewodów kominowych,
10) montaż wkładów kominowych,
11) montaż nasad kominowych,
12) montaż nawiewników,
13) wykonywanie otworów wentylacyjnych w drzwiach,
14) odłączanie urządzeń mechanicznych od przewodów kominowych.
3. Zakres prac określa:
1) Przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - stanowiąca załącznik nr 10 do SWZ.
Zamawiający zastrzega możliwość zmiany ilości prac podanych przez Zamawiającego w trakcie realizacji zamówienia poprzez zmniejszenie lub zwiększenie ilości prac oraz zmianę zakresu prac poprzez dodanie nowych pozycji (innych jak w przedmiarze robót) z powodu konieczności dostosowania prac do bieżących potrzeb Zamawiającego. Podane pozycje i ilości w przedmiarach robót mają charakter szacunkowy i służą jedynie do porównania ofert.
2) Wykaz adresowy budynków Administracji Nieruchomości Nr 1 i Nr 6 (wraz z rodzajem przewodów kominowych) - stanowiący załącznik nr 11 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45410000-4 - Tynkowanie

45261420-4 - Uszczelnianie dachu

45262522-6 - Roboty murarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

2022-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane