Kompleksowa usługa ubezpieczenia
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00188491
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-01 11:17
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7392955794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ubezpieczeniowe
Wykonawcy
3 przyznane
SOPOCKIE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ERGO HESTIA SPÓŁKA AKCYJNASopot, PL
315 508 PLNPOWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
315 508 PLNPOWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
14 492,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.