Dostawa i montaż dźwigu osobowego (windy)

Szpital Powiatowy w Zambrowie Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00188634
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00188634/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-06-01 11:52
Lokalizacja
Zambrów, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b57570e0-c6dc-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
7231529454
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WindyRoboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

'WINDA-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
350 550 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00188634 z dnia 2022-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż dźwigu osobowego (windy)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Zambrowie Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 451153332

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Papieża Jana Pawła II 3

1.5.2.) Miejscowość: Zambrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tbaczewski@szpitalzambrow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpitalzambrow.nowybip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzambrow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż dźwigu osobowego (windy)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b57570e0-c6dc-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00188634

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024140/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa i montaż dźwigu osobowego (windy)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00139176/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Szp.P.VI.7/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego dźwigu osobowego (windy) w istniejącym szybie w budynku Szpitala Powiatowego w Zambrowie według opisu przedmiotu zamówienia wykazanego szczegółowo w załączniku nr 3 i nr 6 SWZ.
2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać co najmniej wymagane cechy i parametry jakościowe opisane w załączniku nr 3 SWZ i nr 6 SWZ - określone jako parametry wymagane.
3. Wykonawca zobowiązany jest wykonać dokumentację projektową pod przedmiot zamówienia tj. przystosowanie istniejącego szybu windowego do montażu oferowanego dźwigu, remont maszynowni windy, klatki schodowej do maszynowni, łącznie z wymianą drzwi maszynowni, (na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego - załącznik Nr 6 SWZ) oraz uzyskać pozwolenie na budowę - jeżeli jest wymagane.
4. Wykonanie robot budowlanych niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia tj. między innymi: remont szybu windowego, maszynowni windy, klatki schodowej do maszynowni z wymianą drzwi - przystosowując je pod oferowany przedmiot zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 350550,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 584250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 350550,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Winda Warszawa Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5210124745

7.3.3) Ulica: Surowieckiego 12

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-784

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 350550,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2022-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy