Wymiana instalacji centralnego ogrzewania w kompleksie budynkowym (budynki nr 1, 2 oraz 5) Łukasiewicz-WIT przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie - TRANZYT

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Warszawski Instytut Technologiczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00676771
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00676771/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-30 11:14
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9be2725-3d4b-46ad-905c-a4c412c34b69
Identyfikator
5250008519
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty budowlaneRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne hydrauliczne

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK NOWAKMrozowa Wola, PL · lot 0
538 338,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00676771 z dnia 2024-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana instalacji centralnego ogrzewania w kompleksie budynkowym (budynki nr 1, 2 oraz 5) Łukasiewicz-WIT przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie - TRANZYT

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Warszawski Instytut Technologiczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387096477

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Duchnicka 3

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-796

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@wit.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wit.lukasiewicz.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Instytuty badawcze

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana instalacji centralnego ogrzewania w kompleksie budynkowym (budynki nr 1, 2 oraz 5) Łukasiewicz-WIT przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie - TRANZYT

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9be2725-3d4b-46ad-905c-a4c412c34b69

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00676771

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

AWARIA Centralnego ogrzewania. Zaistniała sytuacja rozszczelnienia się instalacji
centralnego ogrzewania na odcinku tranzytu kanałem ciepłowniczym pomiędzy budynkami
nr 2 i nr 5 zasygnalizowała spore zagrożenie bezpieczeństwa użytkowania przedmiotowej
instalacji, w związku z powyższym wymagane jest pilne wykonanie wymiany. Sytuacja jest
wyjątkowa i nie wynika z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZ.251.20.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymiana instalacji centralnego ogrzewania w kompleksie budynkowym (budynki nr 1, 2
oraz 5) Łukasiewicz-WIT przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie - TRANZYT

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD PRODUKCYJNOHANDLOWOUSŁUGOWY "MAREX" Marek Nowak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8241169667

7.3.4) Miejscowość: Mrozowa Wola

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 538338,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2024-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane