Termomodernizacja budynków szkolno - przedszkolnych na terenie Gminy Olszanka
GMINA OLSZANKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00188824
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00188824/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-01 12:34
- Lokalizacja
- Olszanka, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d7c89de-986f-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 7471052709
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00188824 z dnia 2022-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków szkolno - przedszkolnych na terenie Gminy Olszanka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OLSZANKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412800
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 16
1.5.2.) Miejscowość: Olszanka
1.5.3.) Kod pocztowy: 49-332
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 412 96 83
1.5.8.) Numer faksu: 77 412 96 83
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwest@olszanka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-olszanka
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://samorzad.gov.pl/web/gmina-olszanka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynków szkolno - przedszkolnych na terenie Gminy Olszanka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d7c89de-986f-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00188824
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016256/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Termomodernizacja budynków szkolno - przedszkolnych na terenie Gminy Olszanka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00069987/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRiOŚ.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1700250,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest „Termomodernizacja budynków szkolno - przedszkolnych na terenie Gminy Olszanka”
2) Zakres robót obejmuje:
Termomodernizację budynku PZSP w Jankowicach Wielkich
a) Wymiana stolarki okiennej fasadowej;
b) Wymiana stolarki okiennej połaciowej;
c) Wymiana zewnętrznej ślusarki drzwiowej;
d) Docieplenie ścian ponad gruntem – cokół;
e) Docieplenie ścian ponad gruntem;
f) Wykonanie nowych ścianek oddzielających część ogrzewaną od nieogrzewanej;
g) Docieplenie stropodachu;
h) Przemurowanie i nadmurowanie kominów ponad stropodachem;
i) Wymiana pokrycia dachu z blachy;
j) Remont kominów ponad dachem spadzistym;
k) Wymiana instalacji odgromowej;
l) Instalacja elektryczna dla kotłowni olejowej;
ł) Kotłownia olejowa;
m) Instalacja centralnego ogrzewania.
Termomodernizację budynku PZSP w Przylesiu
a) Wymiana stolarki okiennej;
b) Wymiana zewnętrznej ślusarki drzwiowej;
c) Instalacja elektryczna dla kotłowni olejowej;
d) Kotłownia olejowa;
e) Instalacja centralnego ogrzewania.
3) Szczegółowy zakres rzeczowy zadania określa dokumentacja projektowa (projekt architektoniczno – budowlany dla PZSP Jankowice Wielkie i projekt techniczny branży budowlanej PZSP Przylesie, projekt techniczny branży elektrycznej dla PZSP Jankowice Wielkie i PZSP Przylesie, projekt techniczny branży sanitarnej dla PZSP Jankowice Wielkie
i PZSP Przylesie, Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej dla PZSP Jankowice Wielkie i PZSP Przylesie oraz dokument pomocniczy - przedmiar robót branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej dla PZSP Jankowice Wielkie i PZSP Przylesie).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postepowanie zostało unieważnione w dniu 07.04.2022 r.| 2022-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |