Przebudowa drogi dojazdowej do miejscowości Toczek

GMINA TRZEBIELINO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00188829
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00188829/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-01 12:36
Lokalizacja
Trzebielino, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65ab7dfa-c53c-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
8421663535
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

Wykonawcy

1 przyznane

HENRYK JANKOWSKITrzebielino, PL · lot 0
189 914,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00188829 z dnia 2022-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do miejscowości Toczek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZEBIELINO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979565

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 15

1.5.2.) Miejscowość: Trzebielino

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-235

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 598580253

1.5.8.) Numer faksu: 598580167

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@trzebielino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.trzebielino.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/trzebielino

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do miejscowości Toczek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65ab7dfa-c53c-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00188829

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00002384/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa drogi dojazdowej do miejscowości Toczek.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PNOŚ.271.14.2022.2

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są prace drogowe na istniejącej drodze gminnej dojazdowej do miejscowości Toczek polegające na wykonaniu przebudowy nawierzchni drogi. Przebudowa będzie polegała na wykonaniu następujących robót:
 wykonaniu nawierzchni jezdni przez ułożenie nawierzchni z płyt żelbetowych typu IOMB o wymiarach 100x75x12,5 typ C;
 wykonaniu ścinki oraz naprawy (uzupełnieniu) poboczy;
 wykonaniu robót porządkowych.
Inwestycja jest zlokalizowana na następujących działkach:
 141/2 obręb Trzebielino;
 123/7 obręb Trzebielino.
Działki na których będą realizowane roboty stanowią własność Gminy Trzebielino.
Przed rozpoczęciem robót budowlanych wykonawca jest zobowiązany geodezyjnego wytyczenia granic pasa drogowego.
2. Przed zakończeniem prac Wykonawca jest zobowiązany do umieszczenia tablicy promocyjnej o wym. 60x40cm na stelażu stalowym zgodnie z treścią przekazaną przez Zamawiającego. Szczegółowy zakres prac określa Dokumentacja projektowa opracowana na zlecenie Zamawiającego stanowiąca integralną część SWZ, wymieniona w załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189914,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189914,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189914,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Ciężarowy Roboty Drogowe i Ziemne Henryk Jankowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421374883

7.3.4) Miejscowość: Dolno

7.3.5) Kod pocztowy: 77-235

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189914,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane