Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Wielki Głęboczek na dz. nr 351
GMINA BRZOZIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00189084
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00189084/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-01 13:27
- Lokalizacja
- Brzozie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-63b6ddd2-b4e2-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 8741684639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00189084 z dnia 2022-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Wielki Głęboczek na dz. nr 351
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOZIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118402
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: BRZOZIE 50
1.5.2.) Miejscowość: Brzozie
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-313
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 564912910
1.5.8.) Numer faksu: 564912911
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@brzozie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-brzozie.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gm-brzozie.rbip.mojregion.info/category/zamowienia-publiczne/powyzej-130-000-zl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Wielki Głęboczek na dz. nr 3512.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63b6ddd2-b4e2-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189084
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029199/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Wielki Głęboczek na dz. 351
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00112212/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 447887,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia realizowany będzie na działce nr 189/1 i 351, obręb 0009 Wielki Głęboczek w miejscowości Wielki Głęboczek. Działka nr stanowi pas drogi wewnętrznej, która włącza się w drogę gminną nr 080310C na dz. nr 189/1.
Podstawowym celem projektowanej przebudowy drogi wewnętrznej jest wykonanie konstrukcji jezdni dostosowanej do odciążenia od ruchu, poprawa parametrów geometrycznych drogi poprzez poszerzenie jezdni oraz zapewnienie właściwego odwodnienia drogi poprzez wykonanie normatywnych spadków poprzecznych i podłużnych.
Zaprojektowano nawierzchnię drogi o szerokości 6 m oraz spadki poprzeczne – daszkowe do 2 %. Jezdnia z kostki brukowej grub. 8 cm. Na podbudowie z kruszywa łamanego stab. mechanicznie grub. 20 cm. Jezdnia obramowana krawężnikiem betonowym 15x30 cm, wysokość – 1 na ławie betonowej z oporem C12/15
Zaprojektowano zjazdy indywidualne o szerokości dopasowanej do istniejących bram i furtek. Część zjazdów połączona ze zjazdami sąsiadującymi oraz dojściami do posesji. Nawierzchnia zjazdów z kostki betonowej o grub. 8 cm na podbudowie z kruszywa łamanego o grub. 15 cm stab. Mechanicznie. Zjazdy wykonać w obrzeżach betonowych 8x30 na ławie betonowej z oporem C12/15 posadowionej na podsypce cementowo-piaskowej. Od strony jezdni i bramy wjazdowej krawężnik najazdowy betonowy 15x22 cm wysokości +/-0 i + 3 cm.
KONSTRUKCJA
JEZDNIA:
- warstwa ścieralna z kostki betonowej brukowej szarej gru. 8 cm
- warstwa podsypki cementowo – piaskowej, 1:4 o grub. 3 cm
- podbudowa z kruszywa łam. stab. mechanicznie frakcji 0/31,5 o grub. 20 cm
ZJAZDY:
- warstwa ścieralna z kostki betonowej brukowej szarej gru. 8 cm
- warstwa podsypki cementowo – piaskowej, 1:4 o grub. 3 cm
- podbudowa z kruszywa łam. stab. mechanicznie frakcji 0/31,5 o grub. 15 cm
Szczegółowy opis część zadania zawarty został w załączniku do SWZ nr 9 – dokumentacja projektowa
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 478470,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 547350,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 478470,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NPB Leszek Moczadło Nowomiejskie Przedsiębiorstwo Budowlane
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 519630104
7.3.3) Ulica: Kasztanowa 36
7.3.4) Miejscowość: Nowe Misto Lubawskie
7.3.5) Kod pocztowy: 13-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Bezpośredni udział w wykonaniu zadania na podstawie umowy jako podwykonawca, roboty drogowe - brukarskie, udostępnienie Wykonawcy referencji w zakresie budowy/przebudowy/rozbudowy lub remontu drogi o nawierzchni utwardzonej o wartości powyżej 550 000,00 PLN
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 478470,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |