Roboty budowlane w budynku Muzeum Archeologicznego w Poznaniu polegające na adaptacji wejścia od ul. Klasztornej na główne wejście do Muzeum
Muzeum Archeologiczne w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00189154
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00189154/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-01 13:41
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4571d485-b68b-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 7781027953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00189154 z dnia 2022-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w budynku Muzeum Archeologicznego w Poznaniu polegające na adaptacji wejścia od ul. Klasztornej na główne wejście do Muzeum
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Archeologiczne w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000654977
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wodna 27
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-781
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@muzarp.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://muzarp.poznan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.poznan.pl/bip/zamowienia-publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane w budynku Muzeum Archeologicznego w Poznaniu polegające na adaptacji wejścia od ul. Klasztornej na główne wejście do Muzeum2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4571d485-b68b-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189154
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00079645/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Adaptacja wejścia od ul.Klasztornej na główne wejście do Muzeum
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00114688/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3410-01/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 220000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w budynku Muzeum Archeologicznego w Poznaniu polegających na adaptacji wejścia od ul. Klasztornej na główne wejście do Muzeum oraz usług związanych z wykonywanymi robotami budowlanymi.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie przedsionka (wiatrołapu) w podcieniu głównego dziedzińca Muzeum, w tym przeszklonego wydzielenia przedsionka wpasowanego w łukowe sklepienie podcienia.
2) wykonanie lady kasowo–informacyjnej, wraz z adaptacją przylegającego pomieszczenia na zaplecze obsługi zwiedzających;
3) wykonanie automatycznych drzwi przesuwnych;
4) roboty instalacyjne elektryczne, w tym wykonanie oświetlenia i instalacji strukturalnych części modernizowanych Dziedzińca;
5) wykonanie instalacji ogrzewania przedsionka (wiatrołapu);
6) roboty teletechniczne – rozbudowa istniejących instalacji w zakresie systemów p-poż., kontroli dostępu i monitoringu wizyjnego na obszarze Dziedzińca.
Przedmiot zamówienia będzie realizowany w budynku objętym indywidualną ochroną konserwatora zabytków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214710-0 - Roboty budowlane w zakresie holi wejściowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232332-8 - Telekomunikacyjne roboty dodatkowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45421131-1 - Instalowanie drzwi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie ww. zamówienia kwotę 270 600,00 zł, tymczasem ostateczna cena oferty najkorzystniejszej wynosi 575 869,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 575869,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 575869,00 PLN
| 2022-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |