Przebudowa pomieszczenia nr 112 (serwerownia) w Gmachu Głównym Uniwersytetu Wrocławskiego przy pl. Uniwersyteckim 1 we Wrocławiu
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00189183
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00189183/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-01 13:46
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da4ee323-cc6c-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 8960005408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00189183 z dnia 2022-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa pomieszczenia nr 112 (serwerownia) w Gmachu Głównym Uniwersytetu Wrocławskiego przy pl. Uniwersyteckim 1 we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gabriela.slowik@uwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uni.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/uniwersytet_wroclawski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa pomieszczenia nr 112 (serwerownia) w Gmachu Głównym Uniwersytetu Wrocławskiego przy pl. Uniwersyteckim 1 we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da4ee323-cc6c-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189183
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004921/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa pomieszczenia nr 112 (serwerownia) w Gmachu Głównym Uniwersytetu Wrocławskiego przy pl. Uniwersyteckim 1 we Wrocławiu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00147833/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.2712.1.2022.GS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 210548,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana prowadzona pn.: „Przebudowa pomieszczenia nr 112 (serwerownia) w Gmachu Głównym Uniwersytetu Wrocławskiego przy pl. Uniwersyteckim 1 we Wrocławiu”.
2. Zakres prac wykonany przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego będzie zgodny z elementami dokumentacji projektowej STWiORB, a w szczególności będzie obejmował:
I. Roboty budowlane:
1) Wydzielenie „strefy czystej” wg rys.nr 2 ścianką gipsowo-kartonową z drzwiami dla przeniesienia tymczasowego na czas robót budowlanych czynnych szaf serwerowych, (po zakończeniu robót demontaż ścianki tymczasowej).
2) Tymczasowe przeniesienie do „strefy czystej” istniejącej klimatyzacji dla zapewnienia właściwych warunków pracy dla serwerów.
3) Demontaż/rozbiórka istniejących ścian działowych.
4) Demontaż kraty przy drzwiach wejściowych.
5) Demontaż istniejącej szafy wnękowej, znajdującej się w dawnym otworze drzwiowym do pom. 113.
6) Bruzdowanie ścian dla przeniesienia instalacji natynkowych pod tynk.
7) Uzupełnienie tynków, malowanie ścian RAL 9001 i sufitu RAL 9016.
8) Rozbiórka istniejącej podłogi.
9) Przebudowa konstrukcji polegająca na wykonaniu konstrukcji wsporczej pod projektowaną podłogę podniesioną dla serwerów.
10) Odbudowa podłoża z jastrychu zbrojonego.
11) Wykonanie ścianki g-k EI60 gr. 15 cm w osi 26.
12) Montaż nowych ścian systemowych, aluminiowych, przeszklonych, akustycznych, z drzwiami przeszklonymi, wydzielających strefę docelowej lokalizacji serwerów.
13) Ułożenie w nowo powstałej strefie serwerowej modułowej podłogi technicznej z wymurowaniem ścianki obwodowej z gazobetonu.
14) Wymiana drzwi dwuskrzydłowych drewnianych płycinowych do pomieszczenia wg istniejącego wzoru w odporności ogniowej EI30.
15) Położenie wykładziny dywanowej w płytkach 60x60.
16) Wydzielenie strefy dla serwisantów (min. trzy biurka z fotelami).
17) Wykonanie szafy wbudowanej z drzwiami dwuskrzydłowymi drewnianymi.
18) Montaż regału magazynowego stalowego z 4 półkami.
19) Malowanie i obudowa grzejnika.
20) Przy układaniu instalacji przejścia przez granice stref i oddzieleń pożarowych należy wykonać uszczelnienia w odporności ogniowej równej odporności tego oddzielenia, zabezpieczając je atestowanymi materiałami uszczelniającymi.
21) W projektowanym obszarze istnieje zasilanie urządzeń branży sanitarnej - tablica TW dwóch klimatyzatorów serwerowni (połączona sterowniczo z szafką systemu utrzymania środowiska). Zasilanie z T122. Wymiana systemu chłodzenia na nowy wg istniejących parametrów: dwóch jednostek wewnętrznych oraz jednej zewnętrznej usytuowanej w piwnicy.
II. Instalację elektryczną:
1) Układ zasilania i tablice rozdzielcze.
2) Instalacja oświetlenia ogólnego i gniazd wtykowych.
3) Instalacja oświetlenia awaryjnego.
3. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z:
3.1. dokumentacją projektową i Opisem Przedmiotu Zamówienia;
3.2. specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych;
3.3. przedmiarem robót;
3.4. harmonogramem terminowo -rzeczowo-finansowym;
3.5. Przepisami ustawy z dnia 07.07.1994 r. Prawo budowlane, obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi, zasadami współczesnej wiedzy technicznej oraz prawem obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został ujęty w dokumentacji projektowej, zawierającej opis przedmiotu zamówienia, przedmiary robót i STWIORB, stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45410000-4 - Tynkowanie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z tym, że cena złożonej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania z przyczyn ekonomicznych. Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) uPzp. Zgodnie z treścią przedmiotowego przepisu Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2022-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |