Wykon. robót bud. poleg. na termomodernizacji budynku PP nr 3 oraz kompleksowej modernizacji instalacji c.o. w tym budynku, w ramach zad. pn: „Termomodernizacja Przedszkola Publicznego nr 3 w Dz-owie
Gmina Miejska Dzierżoniów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00189202
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00189202/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-01 13:49
- Lokalizacja
- Dzierżoniów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-32fd96ef-c617-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 8821000034
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00189202 z dnia 2022-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykon. robót bud. poleg. na termomodernizacji budynku PP nr 3 oraz kompleksowej modernizacji instalacji c.o. w tym
budynku, w ramach zad. pn: „Termomodernizacja Przedszkola Publicznego nr 3 w Dz-owie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Dzierżoniów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Dzierżoniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 746450397
1.5.8.) Numer faksu: +48 746450882
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.dzierzoniow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzierzoniow.ezamawiajacy.pl/, https://bip.um.dzierzoniow.pl/, https://dzierzoniow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dzierzoniow.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykon. robót bud. poleg. na termomodernizacji budynku PP nr 3 oraz kompleksowej modernizacji instalacji c.o. w tymbudynku, w ramach zad. pn: „Termomodernizacja Przedszkola Publicznego nr 3 w Dz-owie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32fd96ef-c617-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189202
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013496/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Termomodernizacja Przedszkola Publicznego nr 3 w Dzierżoniowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach dofinansowania projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Oś priorytetowa 3 – Gospodarka niskoemisyjna, Działanie 3.3 – Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00137609/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZI-1.271.32.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na
termomodernizacji budynku Przedszkola Publicznego nr 3 oraz kompleksowej modernizacji
instalacji c.o. w tym budynku, w ramach zadania pn.: „Termomodernizacja Przedszkola
Publicznego nr 3 w Dzierżoniowie”. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach
dofinansowania projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Dolnośląskiego 2014-2020, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego. Oś priorytetowa 3 – Gospodarka niskoemisyjna, Działanie
3.3 – Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym.
2. Zakres przedmiotu zamówienia, o którym mowa powyżej dotyczy wykonania robót
budowlanych w oparciu o posiadaną przez Zamawiającego dokumentację projektową, dla której został wydany przez
Starostę Dzierżoniowskiego brak sprzeciwu na wykonanie robót
budowlanych w zakresie termomodernizacji, które obejmują w szczególności:
1) docieplenie ścian zewnętrznych,
2) docieplenie ścian wewnętrznych,
3) docieplenie stropodachu,
4) wymianę stolarki okiennej,
5) wymianę stolarki drzwiowej - drzwi Dz1 pełne z dwoma zamkami i samozamykaczami, drzwi
do pomieszczenia nr 1.10 antywłamaniowe, drzwi DZ2 z samozamykaczem, dwoma zamkami,
do połowy pełne jak istniejące,
6) modernizację instalacji grzewczej, w tym kotłowni gazowej wraz z montażem (wdrożeniem)
systemu zarządzania energią oraz z urządzeniem rejestrującym historię systemu i montażem
automatyki,
7) wymianę przewodów spalinowych,
8) wymianę osłon grzejnikowych wg zestawienia w projekcie wykonawczym branży
architektonicznej rys. nr A_W – 10 – 55szt.,
9) naprawę i przebudowę kominów i ogniomurów, wywiewek wentylacyjnych,
10) przebudowę instalacji odgromowej,
11) wymianę obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych, parapetów,
12) wykonanie wszystkich robót towarzyszących wynikających z przyjętej w dokumentacji
projektowej technologii robót, w tym między innymi: przebicia, wykonanie bruzd, zamurowania,
roboty tynkarskie i malarskie, demontaże urządzeń, rurociągów i instalacji, roboty ślusarskie
(wymiana krat okiennych, drabiny, nawiewników, uchwytów na flagi), remont naświetli, naprawy
(uzupełnienia) posadzek z parkietu w salach i biurach, z płytek w sanitariatach i korytarzach,
pomieszczeniach gospodarczych, wymianę 2 opraw oświetleniowych na elewacji nad wejściami
do budynku, na oprawy typu LED,
13) przebudowę wejścia i wykonanie pochylni dla osób niepełnosprawnych,
14) dostawa i montaż na oknach o wymiarach 141 cm x 145cm rolet zewnętrznych aluminiowych
antywłamaniowych z prowadnicami w pomieszczeniach 1.10 i 1.25,
15) dostawa i montaż rolet zewnętrznych aluminiowych z prowadnicami, zasilanych elektrycznie
i sterowanych pilotem, zabezpieczonych wieszakiem blokującym, kolor szary:
a) wymiar z projektu zestawu okien 444cm x 226 cm – 4 szt.,
b) wymiar okna z projektu 240 cm x 230cm – 5szt,
c) wymiar z projektu zestawu okna o wym. 170cm x 230 cm z drzwiami o wym 70cm x 280cm – 4
szt.
oraz wykonanie Audytu energetycznego powykonawczego ze wskazaniem w nim, w
szczególności - rocznego spadku emisji gazów cieplarnianych, ilości zaoszczędzonej energii
cieplnej, spadku emisji PM10 i PM2,5 oraz wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej
po realizacji inwestycji.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, został określony w:
1) Projekcie Budowlanym w zakresie termomodernizacji budynku Przedszkola Publicznego nr 3
w Dzierżoniowie:
a) projekt zagospodarowanie terenu. Projektant Marek Naja.
b) projektant architektoniczno-budowlany. Projektant Marek Naja.
2) Projekcie Wykonawczym w zakresie termomodernizacji budynku Przedszkola Publicznego nr
3 - branża architektoniczna. Projektant Marek Naja.
3) Projekcie Wykonawczym: instalacji odgromowej budynku Przedszkola Publicznego nr 3 -
branża elektryczna. Projektant Tomasz Kazula.
4) Projekcie Technicznym instalacji odgromowej budynku Przedszkola Publicznego nr 3 -
branża elektryczna. Projektant Tomasz Kazula.
5) Projekcie Wykonawczym instalacji centralnego ogrzewania oraz kotłowni gazowej - branża
sanitarna. Projektant Grzegorz Orzeł.
6) Projekcie Technicznym instalacji centralnego ogrzewania oraz kotłowni gazowej - branża sanitarna. Projektant Grzegorz
Orzeł.
7) Projekcie Technicznym w zakresie termomodernizacji budynku Przedszkola Publicznego nr 3
w Dzierżoniowie – branża architektoniczna. Projektant Marek Naja.
8) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – projekt techniczny
instalacji odgromowej.
9) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Instalacje sanitarne, –
projekt budowlano-wykonawczy instalacji centralnego ogrzewania oraz kotłowni gazowej
10) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych w zakresie
termomodernizacji budynku Przedszkola Publicznego nr 3 – branża architektonicznobudowlana.
11) Piśmie RDOŚ nr WPN.6335.50.2021.MI z dnia 12.03.2021r.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania zakresu robót wskazanych w dokumentacji projektowej, w tym projekcie budowlanym, wykonawczym i technicznym, który jest określony w
formie opisu technicznego lub na rysunkach lub równocześnie w opisie i na rysunkach. Zarówno
opis techniczny jak i rysunki (część graficzna) projektów są równoważne i opisują przedmiot
zamówienia.
5. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką
budowlaną, zgodnie z zaleceniami nadzoru inwestorskiego, dokumentacją projektową,
specyfikacją techniczną wykonania robót, z uwzględnieniem likwidacji barier architektonicznych
dla osób niepełnosprawnych, zgodnie z pismem RDOŚ we Wrocławiu nr WPN.6335.50.2021.MI
z dnia 12.03.21r. oraz zaświadczeniem o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu nr
BA.6743.1.123.2021 z dnia 19.08.2021r. wydanego przez Starostę Dzierżoniowskiego.
6. Roboty muszą być wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności z
przepisami prawa budowlanego oraz na zasadach i warunkach ustalonych w projekcie umowy
stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ.
7. Roboty będą wykonywane w czynnym obiekcie i muszą być prowadzone w sposób
niezakłócający normalnego funkcjonowania użytkowników przedszkola. W lipcu obiekt będzie
nieczynny i w całości przekazany dla Wykonawcy. Zamawiający dopuszcza możliwość
wykonywania instalacji centralnego ogrzewania etapami przekazując Wykonawcy po kolei
pomieszczenia dla potrzeb wykonania pionu/ów i montażu grzejników. Odebranie robót przez
Inspektora Nadzoru i Użytkownika w danym pomieszczeniu umożliwi przekazanie Wykonawcy
kolejnego pomieszczenia. Roboty mogą być wykonywane w godz. od 6:30 do 16:30 od
poniedziałku do piątku. Zamawiający dopuszcza zmianę godzin pracy po uprzednim ich
ustaleniu z dyrektorem przedszkola.
8. Wykonawca, oprócz obowiązków wynikających z § 1 projektu umowy (załącznik nr 12 do
SWZ) zobowiązuje się do wypełnienia obowiązków zawartych w § 4 ust. 2 projektu umowy
(załącznik nr 12 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp unieważnia niniejsze postępowanie, gdyż w prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnych ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |