Budowa nawierzchni boiska szkolnego wielofunkcyjnego: koszykówka, siatkówka, tenis, skocznia w dal, na działce 612/2, obręb Zielin
Gmina Mieszkowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00189391
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00189391/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-01 14:19
- Lokalizacja
- Mieszkowice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-391b8095-c54d-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 8581730944
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00189391 z dnia 2022-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa nawierzchni boiska szkolnego wielofunkcyjnego: koszykówka, siatkówka, tenis, skocznia w dal, na działce 612/2, obręb Zielin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mieszkowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811686544
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Fryderyka Chopina 1
1.5.2.) Miejscowość: Mieszkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-505
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mieszkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.mieszkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.mieszkowice.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa nawierzchni boiska szkolnego wielofunkcyjnego: koszykówka, siatkówka, tenis, skocznia w dal, na działce 612/2, obręb Zielin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-391b8095-c54d-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189391
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00135486/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GP.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Budowa nawierzchni boiska szkolnego wielofunkcyjnego: koszykówka, siatkówka, tenis, skocznia w dal, na działce 612/2, obręb Zielin
Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
Budowa boiska wielofunkcyjnego z nawierzchnią poliuertanową, budowa skoczni w dal, budowa ogrodzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia pn. „Budowa nawierzchni boiska szkolnego wielofunkcyjnego: koszykówka, siatkówka, tenis, skocznia w dal, na działce 612/2, obręb Zielin „ w terminie składania ofert tj. do dnia 20.06.2022 r. do godziny 09:00, wpłynęły dwie oferty. Cena oferty najkorzystniejszej, która nie podlegała odrzuceniu w przedmiotowym postępowaniu przekracza kwotę jaką Zamawiający ma przeznaczoną na realizację zadania.W związku z powyższym nie ma możliwości wyboru oferty, która mieści się w kwocie jaką Zamawiający ma przeznaczoną na realizację zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na przedmiotowe zadanie.
Z tych powodów zachodzą podstawy prawne do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r.- Prawo zamówień publicznych.
| 2022-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |