Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Sułkowice i Nowe Grobice”

GMINA CHYNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00189413
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00189413/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-01 14:24
Lokalizacja
Chynów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cbab6b1f-d50e-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7971903234
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00189413 z dnia 2022-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Sułkowice i Nowe Grobice”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHYNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223570

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 67

1.5.2.) Miejscowość: Chynów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-650

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@chynow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.chynow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.chynow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Sułkowice i Nowe Grobice”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbab6b1f-d50e-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189413

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018954/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sułkowice, Nowe Grobice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00160826/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej w miejscowościach Sułkowice i Nowe Grobice wraz z sięgaczami do granicy działek. W skład przedsięwzięcia wchodzi również budowa przepompowni ścieków wraz z zasilaniem energetycznym, której zadaniem będzie przetłaczanie ścieków z terenów niżej położonych.
Zgodnie z §3 ust.1 pkt. 81 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 10 września 2019 r.
w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko (Dz. U.2019.1839) przedsięwzięcie polegające na budowie sieci kanalizacyjnej o całkowitej długości przedsięwzięcia powyżej 1 zalicza się do przedsięwzięć mogących potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko. Zamawiający posiada ostateczną decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach - załącznik do SWZ.
Opracowanie swym zakresem obejmuje:
• budowę kanalizacji sanitarnej tłocznej z rur PEHD 100 SDR17 PN10
• budowę kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej
• budowę przepompowni ścieków
Zakres opracowania określony przez Inwestora przedstawiono w części graficznej PFU.
Orientacyjne długości sieci kanalizacji sanitarnej w poszczególnych układach ciśnieniowo-grawitacyjnych przewidzianych do realizacji:
Układ 1 z PPŚ1:
• Odcinek sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej iKS1 – PPŚ1 o średnicy Ø110mm PEHD 100 PN10 o długości L=1059,9m
• Odcinek kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej PPŚ1 – KS36 o średnicy Ø200mm PVC-U SN8/PEHD 100 PN10 o długości L=995,7m
Układ 5 z PPŚ4:
• Odcinek sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej iKS1 – PPŚ4 o średnicy Ø90mm PEHD 100 PN10 o długości L=174,0m
• Odcinek kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej PPŚ4 – KS93 o średnicy Ø200mm PVC-U SN8/PEHD 100 PN10 o długości L=830,2m
Układ 6 bez przepompowni ścieków:
• Odcinek kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej iKS2 – KS110 o średnicy Ø200mm PVC-U SN8/PEHD 100 PN10 o długości L=630,0m
Układ 8 z PPŚ8:
• Odcinek sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej iKS4 – PPŚ8 o średnicy Ø75mm PEHD 100 PN10 o długości L=170,0m
• Odcinek kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej PPŚ8 – KS150 o średnicy Ø200mm PVC-U SN8/PEHD 100 PN10 o długości L=123,1m
Ilość odcinków poprzecznych do granicy działki wynosi około 140 szt.
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać kompletną dokumentację projektową wraz z uzyskaniem, w imieniu Zamawiającego, decyzji o pozwoleniu na budowę. W ramach przedmiotu zamówienia należy również wykonać wszelkie niezbędne opracowania wymagane do realizacji inwestycji, między innymi projekty wykonawcze, dokumentację geotechniczną uwzględniającą warunki hydrogeologiczne, projekty tymczasowej organizacji ruchu.
Podane długości sieci są długościami orientacyjnymi. Ostateczne długości oraz średnice kanałów głównych i odgałęzień ustali Wykonawca w Dokumentacji Projektowej, która będzie podlegać weryfikacji i zatwierdzeniu przez Zamawiającego.
Wykonawca zaprojektuje i zrealizuje inwestycję z wykorzystaniem metod wykopowych oraz/lub metod bezwykopowych uwzględniając aspekty ekonomiczne, środowiskowe i społeczne a także warunki administratorów i właścicieli nieruchomości. Preferowane jest stosowanie technologii bezwykopowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, tj. do dnia 31.05.2022 r. do godziny 10:00, nie została złożona żadna oferta.Z uwagi na powyższe Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp.
2022-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane