Instalacja systemu sygnalizacji pożarowej oraz dźwiękowego systemu ostrzegawczego w Zespole Placówek Młodzieżowych BURSA
Zespół Placówek Młodzieżowych "BURSA"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00189740
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00189740/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-01 16:19
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f9966119-d85e-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8762261306
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00189740 z dnia 2022-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Instalacja systemu sygnalizacji pożarowej oraz dźwiękowego systemu ostrzegawczego w Zespole Placówek Młodzieżowych BURSA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Placówek Młodzieżowych "BURSA"
1.3.) Oddział zamawiającego: ZPM "BURSA"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871716043
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. J. Hallera 37
1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gz@gpp.grudziadz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bursa.grudziadz.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gpp_grudziadz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Instalacja systemu sygnalizacji pożarowej oraz dźwiękowego systemu ostrzegawczego w Zespole Placówek Młodzieżowych BURSA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9966119-d85e-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189740
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00170776/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PN/10/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zadaniu pod nazwą: „Instalacja systemu sygnalizacji pożarowej oraz dźwiękowego systemu ostrzegawczego w Zespole Placówek Młodzieżowych BURSA”.
2. Zakres prac obejmuje między innymi:
1) demontaż istniejącego systemu SAP, w tym:
a) osprzęt dozorowy i sterujący,
b) dotychczasowe okablowanie,
2) montaż nowej centrali SAP;
3) montaż nowego okablowania dozorowego;
4) wykonanie nowego zasilania podstawowego centrali SAP przed PWP;
5) certyfikowane uszczelnienie i oznaczenie wszystkich przejść kablowych przez strefy pożarowe;
6) montaż elementów dozorowych i sterujących;
7) uruchomienie, zaprogramowanie i wdrożenie systemu SAP do eksploatacji w tym:
a) wprowadzenie nazw stref sygnalizacji pożarowej zgodnej z wytycznymi Zamawiającego,
b) przeprowadzenie szkoleń dla wskazanych przez Zamawiającego osób,
c) raport z przetestowania 100% elementów dozorowych i sterujących,
d) przygotowanie instrukcji obsługi centrali SAP i postępowania na wypadek alarmu pożarowego,
e) założenie książki eksploatacji systemu SAP;
8) opracowanie scenariusza pożarowego;
9) wpięcie z urządzeniem transmisji alarmów pożarowych i sygnałów uszkodzeniowych.
3. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu umowy określony został przez projekt wykonawczy systemu sygnalizacji pożarowej oraz dźwiękowego systemu ostrzegawczego, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zmiany treści SWZ dotyczące zakresu zamówienia prowadziłyby do istotnej zmiany charakteru zamówienia.| 2022-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |