Budowa drogi wraz z oświetleniem w miejscowości Bienice
GMINA DOBRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00189885
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00189885/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-02 08:08
- Lokalizacja
- Dobra, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1148bf8b-c2d7-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 8561399133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00189885 z dnia 2022-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi wraz z oświetleniem w miejscowości Bienice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DOBRA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684315
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Dobra
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-210
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 391-45-28
1.5.8.) Numer faksu: +48 91 391-45-28
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dobragmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dobragmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi wraz z oświetleniem w miejscowości Bienice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1148bf8b-c2d7-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189885
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038849/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa drogi wraz z oświetleniem w m. Bienice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00132877/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.04.2022.SK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Budowa drogi wraz z oświetleniem w miejscowości Bienice gm. Dobra”. Przewiduje się w ramach niniejszej inwestycji wykonanie odcinka kanalizacji deszczowej w drodze powiatowej nr 4180Z.
2. Charakterystyczne parametry określające zakres robót budowlanych.
1) ODCINEK A-B (od skrzyżowania z drogą powiatową 4180Z)
- Klasa drogi - droga gminna
- Kategoria ruchu KR 1
- Długość drogi ok. 0,71 km.
- Szerokość drogi w przekroju zmienna od 5,0m do 3,5m.
- Nawierzchnia drogi – bitumiczna
- Nawierzchnia zjazdów z kostki brukowej betonowej (w terenie zabudowanym), bitumiczna poza terenem zabudowanym
- Usunięcie kolizji z uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu,
- Pobocza gruntowe szer. 0,75 m
- Chodniki z kostki bet. grub. 8 cm i szerokości 2m
- Krawężniki betonowe
- Wykonanie zabruków z kostki kamiennej
- Odprowadzenie wód opadowych do projektowanej kanalizacji deszczowej
2) ODCINEK C-D
- Klasa drogi - droga gminna
- Kategoria ruchu KR 1,
- Długość drogi ok. 225 m,
- Szerokość drogi w przekroju 3,5m
- Nawierzchnia drogi – nawierzchnia z płyt drogowych typu JOMB grub. 12 cm,
- wykonanie zjazdów z kostki betonowej
- Wykonanie zabruków z kostki kamiennej
- Ustawienie krawężników betonowych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został opisany w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym zał. nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233140-2 - Roboty drogowe
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 10.05.2022 r. do godz. 10.00 w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |