Zaprojektowanie i modernizacja strefy konsularnej w budynku Konsulatu Generalnego RP w Edynburgu
Konsulat Generalny RP w Edynburgu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00676937
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00676937/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-30 11:35
- Lokalizacja
- Edynburg, GB
- Kraj zamawiającego
- GB
- ID przetargu
- ocds-148610-fdd81636-4383-4fca-b189-4d628937dbeb
- Identyfikator
- 000000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Wykonawcy
1 przyznane
GN-KNIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 0
617 400 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00676937 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i modernizacja strefy konsularnej w budynku Konsulatu Generalnego RP w Edynburgu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Konsulat Generalny RP w Edynburgu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 2 Kinnear Road
1.5.2.) Miejscowość: Edynburg
1.5.3.) Kod pocztowy: EH-3 5PE
1.5.5.) Kraj: Wielka Brytania
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: edynburg@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wielkabrytania
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i modernizacja strefy konsularnej w budynku Konsulatu Generalnego RP w Edynburgu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdd81636-4383-4fca-b189-4d628937dbeb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00676937
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
art. 305 pkt 3 ustawy pzp
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KG.EDYN.270.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 617400 GBP
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaprojektowaniu i modernizacji strefy konsularnej w budynku Konsulatu Generalnego RP w Edynburgu - obejmuje prace prowadzone na parterze budynku Konsulatu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 466760 GBP
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 798844 GBP
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 617400 GBP
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółka GN-KNIT Spółka z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 523698004
7.3.3) Ulica: ul. Marii Zientary-Malewskiej 65
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-310
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Zaprojektowanie (projekty: koncepcyjny, budowlany, wykonawczy, dokumentacja do uzyskania pozwolenia na budowę), nadzór autorski
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 617400 GBP
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |