Remont auli w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00190887
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00190887/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-02 11:56
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d73f7948-d5b9-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9542318364
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00190887 z dnia 2022-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont auli w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000722880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 18
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-035
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 251 0688
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spnr1katowice@op.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spnr1katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont auli w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d73f7948-d5b9-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00190887
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00150733/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont auli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00161850/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/274/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 198649,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie auli, w szczególności:
Zakres robót budowlanych:
elewacja południowa: malowanie okiennic, renowacja elementów drewnianych, renowacja schodów,
demontaż listew przyściennych i boazerii - fragmenty;
rozebranie posadzek z wykładzin rulonowych PCV;
zerwanie posadzki parkietowej z oderwaniem listew przypodłogowych;
oczyszczenie i posegregowanie deszczułek parkietowych;
mechaniczne szlifowanie - usunięcie warstwy lepiku;
przygotowanie podłoża, wykonanie warstwy wyrównującej pod posadzkę parkietową;
wykonanie podkładu samopoziomującego pod posadzkę;
ułożenie posadzki z deszczułek dębowych na kleju (80% materiał z odzysku, 20% nowy);
cyklinowanie powierzchni parkietu;
montaż listew przyściennych z drewna liściastego;
gruntowanie lakierem do gruntowania wraz z szpachlowaniem;
trzykrotne lakierowanie posadzek drewnianych lakierem chemoutwardzalnym z połyskiem;
montaż listew aluminiowych progowych;
przygotowanie podłoża, wykonanie warstwy wyrównującej pod posadzki;
wykonanie podkładu samopoziomującego pod posadzkę;
wykonanie posadzki z wykładziny rulonowej PCV z wywinięciem na ścianę, (min. grubość wykładziny 2 mm, min. grubość warstwy ścieralnej 0,7 mm);
demontaż boazerii z płyt wiórowych laminowanych - wywóz i utylizacja;
przetarcie istniejących tynków na ścianach po zdemontowanej boazerii;
wykonanie gładzi gipsowej o gr. do 3 mm ręcznie na ścianach - naprawa lamperii;
rozebranie schodów drewnianych o szerokości 1 m, 2 stopnie { 2 kpi. );
wykonanie schodów drewnianych o szerokości 1 m, 3 stopnie ( 2 kpi. );
demontaż drewnianej antresoli w pomieszczeniu projektorów;
demontaż drewnianych elementów w szatni (szafa wbudowana, obudowa drzwi wyjściowych ewakuacyjnych);
demontaż i ponowny montaż rolet okiennych ( 10 szt. );
montaż w oknach PCV nawiewników higro-sterowanych ( 5 szt. );
demontaż i ponowny montaż osłon grzejnikowych ( 14 szt. );
wymiana deszczułek w obudowach grzejników ( zgodnie z kolorem parkietu );
czyszczenie i szlifowanie oraz dwukrotne malowanie osłon grzejnikowych i schodów na scenie;
demontaż drzwi drewnianych wraz z ościeżnicami ( 2 szt. );
demontaż drzwi aluminiowych wraz z ościeżnicami ( 9,6 m2 );
montaż drzwi aluminiowych dwuskrzydłowych z samozamykaczem i zamkiem ( 3 kpi. );
montaż drzwi płytowych wraz z ościeżnicami stalowymi malowane ( 2 szt. );
demontaż płyt - kaset sufitu podwieszonego w auli;
dwukrotne malowanie konstrukcji metalowej sufitu podwieszonego wraz z oczyszczeniem;
montaż płyt z włókien mineralnych na istniejącym ruszcie sufitu podwieszonego;
wykonanie ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych na ruszcie metalowym pojedynczych z pokryciem jednostronnym jednowarstwowo (okienka w pomieszczeniu projektorów, szatni, aula, podest przed sceną i ścianą sceny );
dwukrotne malowanie farbami olejnymi grzejników w kolorze zgodnie z projektem remontu;
dwukrotne malowanie farbami lateksowymi ścian z gruntowaniem;
dwukrotne malowanie farbami transparentnymi ścian zgodnie z projektem remontu;
dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi ścian i sufitów;
dwukrotne malowanie farbami olejnymi parapetów;
dwukrotne malowanie farbami olejnymi rur instalacji centralnego ogrzewania;
wymiana kratek wentylacyjnych zgodnie z projektem remontu;
wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki.
Zakres robót elektrycznych:
demontaż istniejącej instalacji elektrycznej;
mechaniczne wykonanie bruzd i przebicie otworów;
ułożenie przewodów w tynku;
przygotowanie podłoża pod osprzęt instalacyjny;
montaż osprzętu instalacyjnego (puszek rozgałęźnych, przełączników świecznikowych, gniazd wtyczkowych);
wykonanie tynków uzupełniających kat. III zaprawą cementowo-wapienną;
przygotowanie podłoża pod oprawy oświetleniowe;
montaż opraw oświetleniowych zgodnie z projektem remontu instalacji elektrycznych;
montaż instalacji elektrycznej niskonapięciowej zgodnie z projektem remontu instalacji elektrycznych;
zakup i montaż sprzętu elektroakustycznego ( kolumny głośnikowe 2 szt.);
wykonanie pomiarów kontrolnych instalacji elektrycznych;
wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki.
Wykonawca wykona wszelkie roboty budowlane, dostawy i inne czynności zgodnie z celem Inwestycji, opisem przedmiotu zamówienia zawartym w SWZ, a także dokumentacją projektową, decyzją o pozwoleniu na budowę i innymi decyzjami w zakresie niezbędnym do pełnej realizacji i odbioru Inwestycji – decyzje uzyskane przez Zamawiającego zawarte są w załączniku Nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45442190-5 - Usuwanie warstwy malarskiej
45442110-1 - Malowanie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, do upływu terminu na składanie ofert, nie wpłynęłażadna oferta.
| 2022-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |