Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj”obiektów użyteczności publicznej w odnawialne źródła energii na terenie Gminy Siedlisko.
Urząd Gminy Siedlisko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00190972
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00190972/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-02 12:16
- Lokalizacja
- Siedlisko, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-967b2779-d1d7-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9251003012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00190972 z dnia 2022-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj”obiektów użyteczności publicznej w odnawialne źródła energii na terenie Gminy Siedlisko.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Gminy Siedlisko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770385
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zamkowy, 6
1.5.2.) Miejscowość: Siedlisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-112
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 683883218
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@siedlisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlisko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
miniportal.uzp.gov.pl/,www.bip.siedlisko.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj”obiektów użyteczności publicznej w odnawialne źródła energii na terenie Gminy Siedlisko.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-967b2779-d1d7-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00190972
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025479/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wyposażenie obiektów użyteczności publicznej w odnawialne źródła energii
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00157033/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.27.271.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja obejmuje wyposażenie obiektów w mikroinstalacje fotowoltaiczne, a także montaż powietrznych pomp ciepła oraz przebudowę/wymianę istniejących instalacji c.o. i c.w.u. w obiektach użyteczności publicznej na terenie gminy Siedlisko.Szczegółowe wymagania dla poszczególnych instalacji oraz urządzeń towarzyszących zostały określone w PFU . Wykonawca ma obowiązek realizować inwestycję dysponując kierownikiem budowy, kierownikami robót dla branży konstrukcyjno – budowlanej, sanitarnej i elektrycznej.
2. W ramach przedmiotu zamówienia w zakresie opracowania dokumentacji projektowej, Wykonawca
sporządzi następujące dokumenty:
- inwentaryzację budowlaną – 3 egz.;
- audyty energetyczne – 3 egz.;
- koncepcję projektową wraz z bilansem ciepła – 3 egz.;
- projekt budowlany (jeżeli będzie wymagany) – 4 egz.;
- projekty wykonawcze branż: konstrukcyjnej, sanitarnej i elektrycznej – 3 egz.;
- STWiOR branż: konstrukcyjnej, sanitarnej i elektrycznej – 3 egz.;
- przedmiary i kosztorysy branż: konstrukcyjnej, sanitarnej i elektrycznej – 3 egz;
- elektroniczną wersję dokumentacji w formacie *.dwg i *.pdf – 2 szt.;
- po zakończeniu robót budowlanych – dokumentację powykonawczą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
42511110-5 - Pompy grzewcze
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęła żadna oferta| 2022-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |