"Remonty cząstkowe dróg gminnych na terenie Gminy Chybie w 2024 roku"

Gmina Chybie - Wójt Gminy Chybie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00441097
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00441097/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-01 13:02
Lokalizacja
Chybie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-399ed1b1-2e22-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
5482614334
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

SZYMON TETLAĆwiklice, PL · lot 0
191 429,57 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00441097 z dnia 2024-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remonty cząstkowe dróg gminnych na terenie Gminy Chybie w 2024 roku"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chybie - Wójt Gminy Chybie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182396

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bielska 78

1.5.2.) Miejscowość: Chybie

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-520

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 856 10 96

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: organizacja@chybie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chybie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-399ed1b1-2e22-11ef-86d2-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Remonty cząstkowe dróg gminnych na terenie Gminy Chybie w 2024 roku"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-399ed1b1-2e22-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00441097

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00373766

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPA.271.14.2024.UG.

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 215682,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Remont cząstkowy dróg gminnych – wykonanie nakładki asfaltowej na drogach gminnych:
1) Ulicy Św. Huberta w Chybiu,
2) Ulicy Darwina w Zaborzu,
3) Ulicy Tuwima – boczny odcinek – w Mnichu,
4) Ulicy Myśliwskiej w Zaborzu;

Zakres prac przy wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych:
- prace pomiarowe i roboty przygotowawcze,
- oznakowanie robót,
- mechaniczne rozebranie istniejącej nawierzchni z uprzątnięciem we własnym zakresie,
- przygotowanie nawierzchni do położenie mieszanki mineralno – bitumicznej, tj. oczyszczenie miejsca położenia mieszanki mineralno – bitumicznej, - usunięcie wody, doprowadzając uszkodzone miejsce do stanu powietrzno-suchego, dokładne oczyszczenie dna i krawędzi w miejscu łączenia z luźnych ziaren grysu, żwiru, piasku i pyłu.
- rozłożenie mieszanki, zgodnie z założoną grubością, szerokością i profilem,
- mechaniczne zagęszczenie położonej mieszanki mineralno – bitumicznej i posmarowanie emulsją asfaltową styków nowej nakładki z istniejącą nawierzchnią oraz przeprowadzenie pomiarów.


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna: przedmiary robót
( Załącznik nr 5a,5b, 5c) i STWIORB (załącznik nr 6)

UWAGA!!!
1. Wykonawca jest zobowiązany do opracowania, uzyskania zatwierdzenia i wprowadzenia organizacji ruchu na czas prowadzenia robót zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu oraz do jej całkowitej likwidacji wraz z demontażem oznakowania po zakończeniu robót – jeżeli zajdzie taka konieczność.
2. Organizacja ruchu po zakończeniu robót musi odpowiadać stałej organizacji ruchu obowiązującą na danym odcinku.
3. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za prawidłowe oznakowanie i zabezpieczenie: miejsca prowadzonych robót w pasie drogowym i wykonanych objazdów oraz za ich utrzymanie w należytym stanie przez cały czas wykonywania robót.

Wykonawca zobowiązuje się prowadzić roboty będące przedmiotem umowy w sposób umożliwiający bezpieczne korzystanie z dróg przez uczestników ruchu drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 137106 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Remont cząstkowy dróg gminnych o nawierzchni asfaltowej
1) Zakres prac przy wykonaniu remontu cząstkowego masą mineralno – bitumiczną wytwarzaną i wbudowaną na gorąco (w przypadku ubytków i wyboi) obejmuje:
- prace pomiarowe i roboty przygotowawcze,
- oznakowanie robót,
- wycięcie piłą diamentową lub frezowanie z nadaniem regularnych kształtów uszkodzonych miejsc nawierzchni z nadaniem regularnych kształtów figury geometrycznej bez kątów ostrych – np. prostokąt,
- usunięcie luźnego materiału,
- oczyszczenie miejsca ubytku, - usunięcie wody, doprowadzając uszkodzone miejsce do stanu
- powietrzno-suchego, dokładne oczyszczenie dna i krawędzi uszkodzonego miejsca z luźnych
- ziaren grysu, żwiru, piasku i pyłu.
- rozłożenie mieszanki jedną lub dwiema warstwami, zgodnie z założoną grubością, szerokością i profilem,
- mechaniczne zagęszczenie łaty i posmarowanie emulsją asfaltową styków łaty z istniejącą nawierzchnią oraz przeprowadzenie pomiarów,

2) Zakres prac przy wykonaniu remontu cząstkowego nawierzchni grysami i emulsją asfaltową - w przypadku spękań w nawierzchni obejmuje:
- prace pomiarowe i roboty przygotowawcze,
- oznakowanie robót, dostarczenie materiałów podstawowych i pomocniczych,
- oczyszczenie uszkodzonego miejsca z załadunkiem rumoszu na środek transportu i wywozem na miejsce wskazane przez Zamawiającego,
- skropienie emulsją oczyszczonego dna i ścianek krawędzi naprawianego miejsca,
- rozścielenie mieszanki grysowo – emulsyjnej remonterem,
- zasypanie drobnym kruszywem łaty i mechaniczne zagęszczenie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna: przedmiary robót
( Załącznik nr 5a,5b, 5c) i STWIORB (załącznik nr 6)

UWAGA!!!
1. Wykonawca jest zobowiązany do opracowania, uzyskania zatwierdzenia i wprowadzenia organizacji ruchu na czas prowadzenia robót zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu oraz do jej całkowitej likwidacji wraz z demontażem oznakowania po zakończeniu robót – jeżeli zajdzie taka konieczność.
2. Organizacja ruchu po zakończeniu robót musi odpowiadać stałej organizacji ruchu obowiązującą na danym odcinku.
3. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za prawidłowe oznakowanie i zabezpieczenie: miejsca prowadzonych robót w pasie drogowym i wykonanych objazdów oraz za ich utrzymanie w należytym stanie przez cały czas wykonywania robót.

Wykonawca zobowiązuje się prowadzić roboty będące przedmiotem umowy w sposób umożliwiający bezpieczne korzystanie z dróg przez uczestników ruchu drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 64272,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: Remont cząstkowy drogi gminnej – remont ul. Czuchowskiej w Mnichu.
Zakres prac przy wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych:
- cięcie piłą nawierzchni bitumicznej,
- frezowanie nawierzchni bitumicznej z wywozem materiału w zakresie wykonawcy,
- wykonanie koryta z odwozem gruntu,
- wykonanie podłoża z warstwą odciągającą z geowłókniny,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
- skropienie podbudowy kamiennej,
- wykonanie warstwy wiążącej oraz warstwy ścieralnej,
- profilowanie wraz z zagęszczeniem pobocza drogi.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna: przedmiary robót ( Załącznik nr 5a,5b, 5c) i STWIORB (załącznik nr 6)

UWAGA!!!
1. Wykonawca jest zobowiązany do opracowania, uzyskania zatwierdzenia i wprowadzenia organizacji ruchu na czas prowadzenia robót zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu oraz do jej całkowitej likwidacji wraz z demontażem oznakowania po zakończeniu robót – jeżeli zajdzie taka konieczność.
2. Organizacja ruchu po zakończeniu robót musi odpowiadać stałej organizacji ruchu obowiązującą na danym odcinku.
3. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za prawidłowe oznakowanie i zabezpieczenie: miejsca prowadzonych robót w pasie drogowym i wykonanych objazdów oraz za ich utrzymanie w należytym stanie przez cały czas wykonywania robót.

Wykonawca zobowiązuje się prowadzić roboty będące przedmiotem umowy w sposób umożliwiający bezpieczne korzystanie z dróg przez uczestników ruchu drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 14304,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191429,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255287,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191429,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGRÓD Szymon Tetla

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381360105

7.3.3) Ulica: ul. Męczenników Oświęcimskich 37A

7.3.4) Miejscowość: Ćwiklice

7.3.5) Kod pocztowy: 43-229

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191429,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 ust. 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”.

Uzasadnienie faktyczne:
Dla części II przedmiotowego postępowania, do upływu terminu składania ofert, nie wpłynęła żadna oferta. Wobec czego zachodzi przesłanka unieważnienia tych części zamówienia na podstawie art. 255 ust.1 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 ust. 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”.


Uzasadnienie faktyczne:
Dla części III przedmiotowego postępowania, do upływu terminu składania ofert, nie wpłynęła żadna oferta. Wobec czego zachodzi przesłanka unieważnienia tych części zamówienia na podstawie art. 255 ust.1 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

2024-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane