Budowa dróg w mieście – budowa drogi w ulicach Niezapominajek i Chabrów – etap robót

Gmina Nysa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00191134
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00191134/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-02 12:50
Lokalizacja
Nysa, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6504e6df-cd15-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
7532414579
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00191134 z dnia 2022-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg w mieście – budowa drogi w ulicach Niezapominajek i Chabrów – etap robót

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nysa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412869

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 15

1.5.2.) Miejscowość: Nysa

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 774080553

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.krzywon@www.nysa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nysa.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.nysa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dróg w mieście – budowa drogi w ulicach Niezapominajek i Chabrów – etap robót

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6504e6df-cd15-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00191134

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038302/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Budowa dróg w mieście – budowa drogi w ulicach Niezapominajek i Chabrów – etap robót

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00147902/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.36.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje budowę drogi w ulicach Niezapominajek i Chabrów w Nysie.

Zakres rzeczowy podstawowych robót:
A. Jezdnia o nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm
B. Zjazdy
C. Chodniki
D. Zieleń
E. Krawężniki
F. Obrzeża
G. Kanalizacja deszczowa
H. Drenaż

Szczegółowy zakres robót jest ujęty w dokumentacji projektowej oraz przedmiarze robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt.3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych.
Zgodnie z wyżej wskazaną podstawą prawną: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.

Zgodnie z art. 222 ust.4 Pzp., Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie w wysokości 120.000,00 zł jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Ceny ofertowe wszystkich złożonych ofert przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 504300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 537549,52 PLN

2022-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane