Budowę boiska wielofunkcyjnego w Waganowicach, gmina Słomniki
GMINA SŁOMNIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00191225
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00191225/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-02 13:06
- Lokalizacja
- Słomniki, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-597c0a40-cd33-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 6821604831
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00191225 z dnia 2022-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowę boiska wielofunkcyjnego w Waganowicach, gmina Słomniki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁOMNIKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Słomniki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555565
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 64
1.5.2.) Miejscowość: Słomniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-090
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@slomniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slomniki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-slomniki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowę boiska wielofunkcyjnego w Waganowicach, gmina Słomniki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-597c0a40-cd33-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00191225
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040531/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa boiska Waganowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00148411/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiR.271.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska wielofunkcyjnego na działkach numer ewidencyjnych 201/4, 201/2, 200, 350 w miejscowości Waganowice, gmina Słomniki w zakres którego wchodzi:
a) budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej o powierzchni 1290m2 ( roboty pomiarowe, roboty ziemne, podbudowa, wykonanie nawierzchni boiska i dojść, wyposażenie boisk w sprzęt do gier, koszy na śmieci, ławek, piłkochwytów o wysokości 6,00 m);
b) budowa bieżni i dojścia wzdłuż bieżni o nawierzchni poliuretanowej;
c) budowa dojść i chodników o nawierzchni z kostki brukowej;
d) wykonanie wewnętrznej linii zasilającej WLZ wraz z montażem oświetlenia zewnętrznego LED na słupach;
e) obsługa geodezyjna w czasie budowy;
f) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej inwestycji (koszty należy uwzględnić w kosztach ogólnych budowy);
g) wykonanie i skompletowanie dokumentacji powykonawczej (badania, protokoły, certyfikaty itp.(koszty należy uwzględnić w kosztach ogólnych budowy);
h) uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie inwestycji w oparciu o udzielone przez Zamawiającego pełnomocnictwo.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż ofertaz najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia, Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.
Uzasadnienie faktyczne: Oferta z najniższą ceną opiewa na kwotę 987 050,71 zł, a Zamawiający
zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 648 000,00 zł brutto. Zamawiający nie ma
możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 987050,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1286265,58 PLN
| 2022-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |