Dostawę, montaż i uruchomienie systemu kolejkowego, centrali telefonicznej, urządzenia wielofunkcyjnego oraz sprzętu komputerowego na potrzeby wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej.

POWIAT SOKÓLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00677010
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00677010/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-30 11:43
Lokalizacja
Sokółka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9485e280-d09a-4194-8e69-adbcf9ea40f0
Identyfikator
5451816373
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputerowePakiety oprogramowania do tworzenia dokumentówUrządzenia drukujące i graficzneKomputer biurkowyRóżny sprzęt komputerowyMonitoryPakiety oprogramowania i systemy informatyczneCentrale telefoniczneMaszyny do wydawania biletów

Wykonawcy

3 przyznane

PLATAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASopot, PL · lot 0
27 921 PLN
AJHMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
67 527 PLN
"NEW - TECHNOLOGY POLAND - BIAŁYSTOK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 3
21 525 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00677010 z dnia 2024-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawę, montaż i uruchomienie systemu kolejkowego, centrali telefonicznej,
urządzenia wielofunkcyjnego oraz sprzętu komputerowego na potrzeby wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SOKÓLSKI

1.3.) Oddział zamawiającego: ZARZĄD POWIATU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658628

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Sokółka

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@sokolka-powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolka-powiat.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sokolka-powiat

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawę, montaż i uruchomienie systemu kolejkowego, centrali telefonicznej,
urządzenia wielofunkcyjnego oraz sprzętu komputerowego na potrzeby wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9485e280-d09a-4194-8e69-adbcf9ea40f0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00677010

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051475/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.14 Dostawa i montaż systemu alarmowego i monitoringu, systemu kolejkowego, centrali telefonicznej, urządzenia wielofunkcyjnego oraz zestawów: laptopa, monitora i stacji dokującej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558518

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR-I.272.10.2024.MM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 121829,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Na przedmiot zamówienia składają się następujące przedmioty:
I cześć zamówienia
• centrala telefoniczna – 1 kpl

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48310000-4 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

30213300-8 - Komputer biurkowy

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

33195100-4 - Monitory

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

32551200-2 - Centrale telefoniczne

30144200-2 - Maszyny do wydawania biletów

4.5.5.) Wartość części: 40683,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Na przedmiot zamówienia składają się następujące przedmioty:
II część zamówienia:
• system kolejkowy – 1 kpl

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48310000-4 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

30213300-8 - Komputer biurkowy

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

33195100-4 - Monitory

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

32551200-2 - Centrale telefoniczne

30144200-2 - Maszyny do wydawania biletów

4.5.5.) Wartość części: 52794,07 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Na przedmiot zamówienia składają się następujące przedmioty:
III część zamówienia:
• komputer przenośny – 2 szt.
• monitor – 2 szt.
• stacja dokująca – 2 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48310000-4 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

30213300-8 - Komputer biurkowy

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

33195100-4 - Monitory

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

32551200-2 - Centrale telefoniczne

30144200-2 - Maszyny do wydawania biletów

4.5.5.) Wartość części: 8694,30 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Na przedmiot zamówienia składają się następujące przedmioty
IV część zamówienia:
• urządzenie wielofunkcyjne – 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48310000-4 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

30213300-8 - Komputer biurkowy

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

33195100-4 - Monitory

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

32551200-2 - Centrale telefoniczne

30144200-2 - Maszyny do wydawania biletów

4.5.5.) Wartość części: 19658,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27921,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54981,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27921,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Platan Sp. zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5851489802

7.3.4) Miejscowość: Sopot

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27921,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58966,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67527,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67527,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AJHmedia Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5223014349

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67527,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postepowanie o udzielenie zamówienia została unieważnione na podstawie art.
255 pkt. 1 ustawy pzp z uwagi na fakt, iż do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła
żadna oferta.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21525,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21648,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21525,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: New Technology Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661390528

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21525,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni

2024-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy