Modernizacja ewidencji gruntów i budynków oraz wykonania pomiarów i opracowań geodezyjno – kartograficznych.
Powiat Jasielski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00191579
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-02 13:59
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6851949925
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi badań katastralnychUsługi pomiarowe
Wykonawcy
3 przyznane
FIRMA GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNA "GEOSET" MARIUSZ BUDZIAK, JOLANTA BUDZIAK SPÓŁKA CYWILNAJasło, PL
149 890 PLNFIRMA GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNA "GEOSET" MARIUSZ BUDZIAK, JOLANTA BUDZIAK SPÓŁKA CYWILNAJasło, PL
149 890 PLNAGER USŁUGI GEODEZYNO-PROJEKTOWE Zdzisław SychtaJasło, PL
19 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.