Przebudowa drogi gminnej nr 290420W w miejscowości Nowy Podleck Etap 2
GMINA BULKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00192498
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00192498/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-03 09:21
- Lokalizacja
- Bulkowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8cf4dcc2-cd09-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7743138099
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00192498 z dnia 2022-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 290420W w miejscowości Nowy Podleck Etap 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BULKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015709
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 1
1.5.2.) Miejscowość: Bulkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-454
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 265 20 13
1.5.8.) Numer faksu: 24 265 23 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@bulkowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bulkowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.bulkowo.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 290420W w miejscowości Nowy Podleck Etap 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cf4dcc2-cd09-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00192498
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028154/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi gminnej Nr 290420W w miejscowości Nowy Podleck, etap 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00147403/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRA.ZKR.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 894933,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 290420W w miejscowości Nowy Podleck Etap 2.
2. Ogólny zakres prac w ramach zamówienia obejmuje:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty ziemne,
3) roboty pomiarowe,
4) ścinanie drzew,
5) mechaniczne usuwanie karp,
6) sadzenie drzew liściastych wraz ze stabilizacją,
7) profilowanie terenu,
8) wykonanie odwodnienia dróg,
9) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
10) ustawienie obrzeży betonowych,
11) wykonanie chodnika z kostki brukowej,
12) wykonanie nawierzchni jezdni,
13) wykonanie zjazdów indywidualnych i publicznych,
14) wykonanie poboczy z kruszywa łamanego,
15) wprowadzenie stałej organizacji ruchu,
16) regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych oraz studzienek telefonicznych,
17) zabezpieczenie istniejącej sieci telefonicznej,
18) roboty wykończeniowe,
19) wykonanie innych prac koniecznych do zrealizowania zamówienia oraz innych robót budowlanych warunkujących pełne i prawidłowe wykonanie zadania zgodnie z dokumentacją projektową. Zamawiający wymaga aby Wykonawca w cenie oferty uwzględnił również koszt wykonania badania podbudowy (nośność) VSS + grubość w ilości 4 miejsc oraz badania grubości warstw asfaltowych w ilości 6 odwiertów. Badania muszą być wykonane przez niezależne laboratorium, sprawozdania z badań przedłożone Zamawiającemu i Inspektorowi nadzoru inwestorskiego. Wykonawca będzie odpowiedzialny za zapakowanie, załadowanie, transport, wszelkie opłaty, w tym celne i graniczne, odbiór, rozładowanie, magazynowanie i ochronę wszystkich dóbr i innych rzeczy potrzebnych do realizacji robót oraz przedmiotu umowy.
20) Zamawiający zapewni stały nadzór archeologiczny nad robotami ziemnymi zgodnie z opracowanym programem badań archeologicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadaniapn.: „Przebudowa drogi gminnej nr 290420W w miejscowości Nowy Podleck Etap 2”,
do Zamawiającego w terminie wpłynęły 2 oferty. Pierwsza od firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Budowlanych S.A. ul. Krośniewicka 5, 09-500 Gostynin za kwotę 1 860 119,73 zł brutto, druga od firmy Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów WAPNOPOL Sp. z o.o.
ul. Młodzieżowa 3/32, 09-100 Płońsk za kwotę 1 477 915,13 zł brutto. Po terminie składania, a przed terminem otwarcia ofert Zamawiający podał do publicznej wiadomości informację
o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia - 1 100 768,00 zł brutto. Ceny zawarte w ofertach złożonych w niniejszym postępowaniu przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Po analizie możliwości finansowych jednostki Zamawiający stwierdził, że nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, w związku z powyższym postępowanie zostaje unieważnione.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1477915,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1860119,73 PLN
| 2022-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |