Przystosowanie budynku edukacyjnego wraz ze zmianą sposobu użytkowania na mieszkania komunalno-socjalne w Paczkowie przy ul. Sienkiewicza
Gmina Paczków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00192522
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00192522/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-03 09:28
- Lokalizacja
- Paczków, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0c20a1b-cf81-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
- Identyfikator
- 7532377915
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00192522 z dnia 2022-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przystosowanie budynku edukacyjnego wraz ze zmianą sposobu użytkowania
na mieszkania komunalno-socjalne w Paczkowie przy ul. Sienkiewicza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Paczków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412906
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Paczków
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-370
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 774316772
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@paczkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.paczkow.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.paczkow.bip.net.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przystosowanie budynku edukacyjnego wraz ze zmianą sposobu użytkowaniana mieszkania komunalno-socjalne w Paczkowie przy ul. Sienkiewicza
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0c20a1b-cf81-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00192522
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033627/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa , remont i wyposażenia budynku przy ul. Sienkiewicza 22 w Paczkowie w zakresie zmiany sposobu użytkowania budynku z funkcji oświatowej na mieszkalną socjalną.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00151281/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.27.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” przystosowania budynku edukacyjnego wraz ze zmianą sposobu użytkowania na mieszkania komunalno-socjalne w Paczkowie przy ul. Sienkiewicza
Zakres zadania stanowi: wykonanie szczegółowej inwentaryzacji istniejącego budynku, wykonanie ekspertyzy technicznej oraz pożarowej budynku, wykonanie min. 2 koncepcji przebudowy budynku, wykonanie dokumentacji projektowej na podstawie uzgodnionej koncepcji, zaopiniowanie pod względem BHP, Sanepid oraz ppoż. dokumentacji projektowej, uzyskanie decyzji konserwatora zabytków w zakresie planowanych prac, uzyskanie pozwolenia na budowę, pełnienie nadzoru autorskiego, wykonanie robót budowlanych zgodnie z projektem i pozwoleniem na budowę, uzyskanie opinii wszelkich wymaganych prawem instytucji w tym np. odstępstwa od przepisów pożarowych, uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu oraz wyposażenie obiektu zgodnie z przewidywaną funkcją. Celem inwestycji jest utworzenie maksymalnie 41 mieszkań poprzez przebudowę i remont istniejącego budynku oraz zagospodarowanie terenu w zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania obiektu zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym z grudnia 2021 autorstwa ABK – PROJEKT.
Zadanie finansowane jest z RZĄDOWEGO FUNDUSZU POLSKI ŁAD – PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. (jednolity tekst ustawy – Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z poźn. zm), ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 5.000.000,00 zł. Cena najkorzystniejszej oferty wyniosła 17.900.000,00 zł, okres gwarancji 84 miesiące.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17900000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17900000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |