„Przebudowa i budowa drogi gminnej nr 655006Z Drawno-Zdanów–etap II”
GMINA DRAWNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00192547
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00192547/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-03 09:33
- Lokalizacja
- Drawno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ea23864-d121-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5941536451
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00192547 z dnia 2022-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa i budowa drogi gminnej nr 655006Z Drawno-Zdanów–etap II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DRAWNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967001
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 3
1.5.2.) Miejscowość: Drawno
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-220
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 957682031
1.5.8.) Numer faksu: 957682505
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@drawno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drawno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.drawno.pl/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa i budowa drogi gminnej nr 655006Z Drawno-Zdanów–etap II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ea23864-d121-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00192547
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036435/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi gminnej nr 655006Z Drawno-Zdanów etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00154217/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIOŚ.271.9.2022.MP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i budowa drogi gminnej nr 655006Z Drawno-Zdanów jako II etap inwestycji.
2. Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
W ramach przebudowy odcinka drogi gminnej nr 655006Z (jako II etap inwestycji) przewiduje się wykonanie nowej nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno-asfaltowych. Planowane przedsięwzięcie jakim jest przebudowa drogi gminnej ma za zadanie skomunikowanie miejscowości Zdanów z miejscowością Drawno. Z uwagi na fakt, iż droga gminna jest w niezadawalającym stanie technicznym to zachodzi konieczność jej rozbudowy aby doprowadzić drogę do stanu zgodnego z wymaganiami stawianymi drodze klasy L.
3. W ramach inwestycji przewiduje się wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej na odcinku 1340 m drogi gminnej nr 655006Z. Na odcinku rozbudowywanej drogi (od km 0+460,00 do km 1+800,00) przewiduje się wykonać jezdnię o nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej i szerokości nominalnej jezdni od 5,00 do 5,50 m (z poszerzeniami na łukach) która obramowana będzie obustronnymi poboczami gruntowymi o szerokości 0,75 m.
4. Szczegółowy zakres robót określają Projekt Budowlano-Wykonawczy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ, Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ oraz przedmiar robót stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2703000,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3107647,90 PLN
| 2022-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |