Przebudowa sali konferencyjnej biura Nadleśnictwa

NADLEŚNICTWO DRAWSKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00192584
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00192584/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-03 09:41
Lokalizacja
Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-053cbac6-c61d-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
6740005351
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00192584 z dnia 2022-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa sali konferencyjnej biura Nadleśnictwa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO DRAWSKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044068

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Starogrodzka 30

1.5.2.) Miejscowość: Drawsko Pomorskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drawsko@szczecinek.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://drawsko.szczecinek.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa sali konferencyjnej biura Nadleśnictwa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-053cbac6-c61d-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00192584

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00059831/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja sali konferencyjnej w siedzibie Nadleśnictwa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00137915/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.14.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 201558,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa sali konferencyjnej biura Nadleśnictwa przy ul. Starogrodzkiej 30, 78-500 Drawsko Pomorskie.

Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności:
1. Wykonanie stropu żelbetowego gr. 18 cm nad salą konferencyjną, na poziomie obecnego stropu znajdującego się w innych pomieszczeniach.
2. Wydzielenie na poddaszu w miejscu stropu dwóch pomieszczeń biurowych za pomocą ścianek działowych z płyt g-k na ruszcie metalowym.
3. Wykonanie sufitu podwieszanego rastrowego 60x60 cm na stelażu w pomieszczeniach na poddaszu i sali konferencyjnej.
4. Wykonanie nowej posadzki z płytek gresowych antypoślizgowych w sali konferencyjnej oraz wykonanie posadzek z wykładziny dywanowej biurowej (duże natężenie ruchu) w pomieszczeniach na poddaszu.
5. Wykonanie instalacji oświetleniowej, instalacji gniazd wtykowych i instalacji gniazd zasilającej punkty elektryczno-logiczne (gniazda dedykowane, telefon, komputer).
6. Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania.
7. Wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji dla wydzielonych pomieszczeń na poddaszu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 16.05.2022 r. do godziny 10:00 została złożona jedna oferta.
Zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane