Wybór 16 ekspertów, pełniących funkcję ambasadora Elektronicznej platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie (EPALE), działających na terenie Polski.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00192773
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-06-03 10:26
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5261000645
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi świadczone przez autorówUsługi przetwarzania tekstuUsługi publikacji

Wykonawcy

6 przyznanych

Dorota GierszewskiKraków, PL
28 050 PLN
Zgodnie z zawiadomieniem o wyborze oferty najkorzystniejszejZgodnie z zawiadomieniem o wyborze oferty najkorzystniejszej, PL
84 150 PLN
URSZULA RUDZKA-STANKIEWICZWarszawa, PL
28 050 PLN
FUNDACJA DIGITAL CREATORSWarszawa, PL
28 050 PLN
Katarzyna Zak-CaplotWarszawa, PL
28 050 PLN
Krzysztof JarymowiczWarszawa, PL
28 050 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.